!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Duben 2013

Úvod

29. dubna 2013 v 21:12 | Babu |  Letnička a Jarnička
Tady je úvod knížky
ÚVOD
Kdysi dávno nebo možná ještě dnes žili dvě víly v krásné zemi jménem Evérie Byly to víly dvou ročních jara a léta. Byly to dvě z hlavních víl. A jak už vycházelo z názvu, jmenovaly se Jarnička a Letnička, každá měla jinou zálibu, Letnička hrozně ráda surfovala a Jarnička byla ta nejlepší malířka pod sluncem. Obě měly stejnou zálibu čtení, ať to bylo poučné nebo ne četli. Byli to nejlepší kamarádky a nikdy se neopustily a ani nepodrazily.


no je to zvláštní tak doufám že se zalíbíSmějící se

kniha

25. dubna 2013 v 21:53 | Babu |  Letnička a Jarnička
Ahoj i přesto že tento blog má hrozně malou návštěvnost no víceméně nulovou XD tak jsem se rozhodla že jsem budu vkládat postupně části prvního dílu knihy kterou píšu. Doufám že se vám bude líbit. Tady je malý obsah: dvě z hlavních víl ročních období Letnička a Jarnička se musí vydat na planetu Zemi kde musí najít dvě nejsilnější pozemské víly aby pomohly porazit zlého čaroděje Kurakaje který vzal královně moc a ona je bezbraná. Tak co?? Aspoň trochu líbí??


Bloom Sophix

12. dubna 2013 v 15:24 | Babu |  Bloom
Bloomin Sophix se skládá ze světlé modrého roláku a provázku skládajícího srdce. Má oddělené fialové rukávy se zelenými návlekami a azurových stuh na zápěstí, modré sukně(ano je jich víc přeložených na sobě a přes sebe) a světle zelenýchpodpatků. Její křídla jsou fosforečně zelená a azurovými kraji.

Bloom Believix

10. dubna 2013 v 20:19 | Babu |  Bloom
Bloomin Believix se skládá z dlouhých vlasů po kolena a pár drobných copánků na zádech. Krátký top s nabíranými rameny, které jsou růžové, brosvové a s modrou barvou vespod. Křídla jsou větší než v Enchantixu jsou lemovany modře a vybarvény světle modře. Jsou zdobené růžovýmy a modrými srdíčkami. Má světle modré bezprsté rukavice. Má mini sukni modré barvy s tmavě modrými srdíčky na obou bocích, které drží fialové mašle.Její boty už nejsou bosé sandály, ale podkolení boty s vyssokými podpatky s různě odstíny růžové, na patě a špičce modré.

Bloom Enchantix

8. dubna 2013 v 15:32 | Babu |  Bloom
Bloomin Enchantix se skládá z šatů které mají více vrstev s odstíny modré, zelené , fialové a růžové. Její křídla jsou teď mnohem větší s odstíny světle žluté, modré a někde i jemně růžové. Její vlasy se prodloužily jsou víc stylové. Má žlutoorandžový melír a šikmou afinu. Své světlé boty vyměnila za bosé modré sandály s třemi modrými srdci.

Bloom Charmix

8. dubna 2013 v 11:28 | Babu |  Bloom
Bloomin charmix se skládá s jiskřivé světle modré podprsenky na které je ozdobný zlatý šperk a mini sukne. Má světle modré kotníkové boty na podpatku. Na zápěstí nosí světle manžetové pruhy. Na hlavě nosí zlatiu čelenku. Křídla má azurově šedozelená. Na hrudi má stříbrné srdce s kolíkem a zlatým šperkem. Na sukni má velké růžovésrdce. Byla první z Winx kdo dostal charmix.


Něco o Bloom

8. dubna 2013 v 11:04 | Babu |  Bloom
Bloom je druhá dcera Oritele a Marion z planety Domino(Sparx). Jejich planetu napadly tři čarodějnice, Valtor a celou planetu obklopil led. Její sestra Daphne umřela těsně po jejim narození poté co poslala bloom na planetu Zemi tam žila 16 let aniž by věděla že je adoptovaná Mikem a Vanessou. Bloom je nejmocnější víla maxické dimenze. Má domácího mazlíčka králíčka jménem Kiko. Spolu s kamarádkami Stellou,Florou,Tecnou a Musou založily klub Winx.
Datum narození: 10. prosince
Vílí znamení: Drak
Oblíbené jídlo: Pizza
Oblíbená barva: Červená