!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Květen 2013

Kapitola 4.

31. května 2013 v 15:28 | Babu |  Letnička a Jarnička
KAPITOLA 4.
Země
Jarnička s Letničkou prošly branou. Ocitly se v krásném parku ze zelené trávy.
" Tady je to krásné" vzdychla Letnička. Udělala pomalou otočku a zase několikrát vzdychla.
" Ano je" řekla Jarnička " ale teď musíme najít ten dům, kde máme bydlet" Jarnička se podívala do počítače, jestli tam něco nenajde. Když Jarnička procházela počítač, Letnička se procházela po krásně zelené trávě a prohlížela si celý park, děti s rodinou, lidi, kteří venčí psy anebo si jen tak lehla a dívala se na oblohu bez mráčků.
" Tady to je" řekla Jarnička, když našla adresu v počítači " tak pojď" a otočila se na Letničku
" Když tady je to hrozně krásné"
" No tak Letničko pojď, máme ještě moc práce"
" Jaké?" chtěla vědět Letnička
" Musíme najít ten dům a prohlédnout si ho, a když tak se ještě porozhlédnout po městě" vysvětlila jí Jarnička. Letnička tedy šla. Došly na ulici, kde měly mít dům. Byl velký a krásný. Otevřely dveře a vešly dovnitř. Uvnitř to bylo ještě krásnější, plno velkých místností a jedno velké schodiště. Došly nahoru a každá si vzala jeden pokoj. V každém jejich pokoji byli dvě místnosti. Jedna místnost byla prázdná, kde měla být postel apod. Druhá místnost byla menší, zde měla být koupelna. Poté co si prošli pokoje, sešly se na chodbě a rozhodly se, že jsi prohlédnout celý dům. Napravo od schodů byla velká místnost, ze které chtěly udělat obývací pokoj, z pokoje vedly dveře a místnost byla určena ke kuchyni. Nalevo od schodů byly dva různé pokoje, které měly být asi pro hosty, ale protože ani Jarnička, ani Letnička hosty nečekaly a proto z toho chtěly udělat další, ale tentokrát menší obývací pokoj. Každý pokoj byl pustý a bílý a tak se rozhodly, že vybalování a vymalování nechají na zítra a teď se půjdou podívat po městě. Než však stačily vyjít z domu, ozvalo se ze shora pípání. Jarnička vyběhla nahoru po schodech a Letnička ji následovala. Na hoře zjistily, že jim volá královna. Sedly si na zem a přijal hovor. V počítači se objevil královnin obraz a ozvalo se: " Ahojte víly. Bohužel jsem před chvílí dostala špatnou zprávu Kurakaj se nějak dozvěděl, že hledáte dvě víly a myslím, že se bude chtít za vámi co nejrychleji dostat a zastavit vás. Takže musíte Arvanee a Ettel najít co nejrychleji a ochránit je" řekla jim špatnou zprávu královna. Letnička s Jarničkou vypadaly jako, kdyby do nich vrazil blesk.
" Co se stane, když je Kurakaj najde dřív než my?" zeptala se Letnička
" Buď je přetáhne na svou stranu a my budeme bez braní anebo ještě něco horšího" řekla královna
" Takže po nás chcete, abychom co nejrychleji našly dvě pozemské víly, které můžou být v celém městě a my přesně nevíme kde, přesvědčit je aby nám věřily, že jsme víly, aby nevěřily Kurakajovi , aby našly své rozené schopnosti, o kterých zatím nemněly ani páru a to za pár dnů než sem čaroděj dorazí a něco s nimi udělá? Jasně no tak to bude přece hračka ne" řekla Jarnička s pobavením, ale i se strachem v hlasu.
" Jestli opravdu chceš, abych ti odpověděla-" začala královna, ale Jarnička ji skočila do řeči.
" Víte ani odpovídat nemusíte, ale co když Arvanee a Ettel nebudou chtít jít s námi. Vlastně co bude, až je najdeme a přesvědčíme? Zeptala se Jarnička.

" Přivedete je do Evérie a tady je budeme učit a cvičit, aby měly nějakou zkušenost a aby byly připravení na boj s Kurakajem" řekla královna " a teď se běžte pustit do práce" dokončila rozhovor královna a zavěsila. Obě víly sešly dolů a šly si projít město.

Tady je 4. kapitola jak jsem slíbila doufám, že se bude aspoň trochu líbit

Obrázek Letničky a Jarničky

30. května 2013 v 14:24 | Babu
Tady jsou obrázky, které jsem slíbila:

Tady je Jarnička:


A tady je Letnička


Vím, že vypadají podobně, ale příběh je inspirovaný mnou a kamarádkou a obě máme rády fialovou barvou takže se nedivteMrkající
Obrázky jsou dělány v programu Paint-tool SAI a postavy nejsou moje jsou z jedné stránky kde se můžou kopírovatSmějící se

Info

28. května 2013 v 21:17 | Babu
Ahoj
1)Jsem pořád nemocná a mám víc času na psaní, ale problém je v tom, že mi nějak nejde dokončit 4. kapitolu, ale doufám že ji sem snad do pátku dodám.
2) Mám nový program: Paint-tool SAI. Jsem začátečník a v programu se upřímně vůbec ale vůbec nevyznámSmějící se, ale zkoušela jsem tam namalovat víly a zase upřímně se mi některé vůbec nepovedly. Dneska jsem zkoušela trochu namalovat Letničku není to sice nic moc, ale dám to jsem jakmile udělám i Jarničku taky ji sem dám. Možná udělám i pár obrázků ke knížce ke kapitolám jak to udělala jedna blogerka: stelly-denik.blog.cz

Tak prosím buďte trpělivý zrovna na kapitole pracuju a budu na dále. Díky za pochopení vaše BabuUsmívající se

Kapitola 3.

21. května 2013 v 19:50 | Babu |  Letnička a Jarnička

KAPITOLA 3.
Další informace
Letnička s Jarničkou vešly znovu do královské místnosti, kde čekala královna.
" Vidím, že jste uspěly" řekla královna
" Ano uspěly, ale myslím, že nám chcete něco říct vaše veličenstvo" řekla Letnička
" Ano to chci. Asi si myslíte, že vám zrcadlo všechno neřeklo, je to tak?" zeptala se královna
" Zrcadlo nám neukázalo, jak vypadají," chytla se slova Jarnička " nemáme ani popis, ani obrázek. Jak je máme najít v celém městě?"
" Zamyslete se" řekla královna. Letnička s Jarničkou se zamýšlely, přemýšlely, ale na nic nemohly přijít.
" Jste nejlepší kamarádky, možná o tom nevíte, ale umíte vycítit přátelství a navíc jste jedny s nejmocnějších víl, umíte vycítit a naleznou magickou energii. A navíc Země je už celých dlouhých let bez kouzel, víl a nadpřirozených schopností takže by nebylo na škodu tam trochu kouzel roznést" rozesmála se královna.
" Ještě máme jeden problém. Kde budeme bydlet? A jak se schováme křídla?" zeptala se Letnička
" Má asistentka vám zařídila dvoupatrový dům. Jakmile projdete bránou, na planetu Zemi Křídla vám zmizí sami a budete v civilním oblečení. Křídla se vám znovu objeví, když se přeměníte. V Evérii to nejlíp nejde, protože je naše Země je plná magická energie" Řekla královna. Letnička s Jarničkou jen přikyvovaly. Královna se jich zeptala, jestli mají ještě otázku a, když žádnou neměli, královna je dovedla před bránu a řekla jim ještě jednu informaci:
" Tady máte tento počítač, budeme se přes ně spojovat" řekla a dala jim malý počítač. Jarnička a Letnička prošly branou.Tak tady je 3. kapitola. Doufám, že se bude líbit můžete mi napsat co si o tom myslíte? Budu pracovat na další kaitoleMrkající

AHÓJ

21. května 2013 v 9:06 | Babu
ALOHA:D
Jelikož jsem nachlazená a budu doma celý týden( ano Ájo celý týden:D) takže mám................. VÍC ČASU NA PSANÍ :D
Tudíš by se tu měla objevit nejmíň do konce týdne 1 kapitola Letničky a Jarničky takže doufám že se máte na co těšit :D

kapitola 2. zrcadlo

14. května 2013 v 21:19 | Babu |  Letnička a Jarnička

KAPITOLA 2.
ZRCADLO
Jarnička s Letničkou vešly do zamlžené místnosti. Zrcadlo nikde neviděly. Z nenadání se mezi nimi objevila průhledná bariéra. Zpanikařily. Bouchaly do zdi, křičely, dokonce zkoušely i svou moc ale nic nepomohlo. Každé kouzlo se od stěny odrazilo. Po chvilce zmizely a každá se objevila na jiném místě. Obě se objevily v tajemném lese. Letnička se objevila na začátku a Jarnička na konci lesa. Před Letničkou se objevila osoba zahalená v kápi a promluvila: " Tvým úkolem je dostat se doprostřed lesa. Tam možná uvidíš svou kamarádku"
" Co jsi ji udělala. Kde je?" ječela na osobu Letnička a začaly jí téct slzy.
" Na mě si zlost nevylívej je to jen na tobě a tvé kamarádce" řekla osoba a poté zmizela.
Letnička zůstala na pochybách, v hlavě se jí ronilo miliony otázek na, které nemohla najít odpověď třeba, kde a co se stalo s Jarničkou, jak se má dostat doprostřed lesa, když ani neví kde je. Letnička se rozhodla vzchopit se, vstala a vydala se na cestu.
V té době se i u Jarničky objevila osoba v kápi a řekla ji to samé. Obě se vydaly na cestu. Po cestě obě slyšely divné zvuky, šustění a podobně.
*
Před Jarničkou se objevilo zvíře nevídaných rozměrů. Začala utíkat. Po chvilce utíkání zastavila a začala lapat po dechu. Musím se mu postavit, pomyslela si Jarnička. Otočila se a postavila se do útočné pozice. Zvíře doběhlo k Jarničce a zaútočilo. Skočilo po Jarničce a ta se jen tak tak vyhnula a znovu se postavila do útočné pozice a soustředila se.
"Přírodní mega útok" řekla Jarnička
V rukou se jí objevila obří zelená koule. Hodila ji po zvířeti, ale nic se nestalo. Vůbec mu to neublížilo, jak to? Zamyslela se Jarnička. Moje síla na něho neplatí. Vzpomněla si na bojové kouzlo, které se nedávno naučila. Musím na něho použít taktiku a bojové kouzlo. Přemýšlela rychle Jarnička. Znovu se vyhnula útoku zvířete. O několik metrů před ní viděla velký strom. Prohlédla si zvíře a všimla si, že má rohy. Rozběhla se k velkému stromu a těsně před ním než zvíře stačilo zareagovat Jarnička se vznesla do vzduchu a zvíře narazilo do stromu. Jarnička měla příležitost.
" Bojová rostlina" řekla Jarnička a v ruce se ji objevil plamen, hodila ho po zvířeti a to se rozplynulo. Jarnička byla unavená a vyčerpaná, ale rozhodla se jít dál, proto se rozběhla a běžela lesem.
*
Mezi tím co Jarnička bojovala a naštěstí nakonec vyhrála, šla Letnička lesem a najednou se před ní objevil obrovský černý pták.
"Ale né" křikla Letnička, vznesla se do vzduchu a kličkovala mezi stromy. V letu se o půlku a řekla: " Letní rostliny" z rukou ji padal zelený pyl a černého ptáka obklíčily rostliny a svázali ho. Pták ovšem klovl do jedné rostliny, do druhé a potom do třetí, Letničku to ovšem oslabilo a neměla už sílu na létání, spadla.
" Au!" zasténala Letnička, mezitím se pták už celý osvobodil a Letničce už došly nápady. Co mám dělat, zamyslela se Letnička, musím ho nějak porazit a to velmi rychle jak by asi postupovala Jarnička, přemýšlela co nejrychleji Letnička. Uviděla strom, který by se hodil. Těžce vstala, rozběhla se ke stromu, pták ji však dohonil a málem ji chytil, Letnička se mu však vyhnula. 1 centimetr před stromem ostře zahnula a černý pták narazil do stromu, jeho křídla se omotaly do stromu a vyčerpaná Letnička sebrala poslední kapičku síly a řekla:
" Teplý úder" v rukou se jí objevila zářící koule, hodila ji a strefila přímo černého ptáka a ten se rozplynul. Vyčerpaná Letnička běžela dál.
*
Jarnička i Letnička se setkaly přesně uprostřed lesa. Hned jak se uviděly, objaly se a oběma se vyskytly v očích slzy. Uviděly před sebou zlaté, krásné zrcadlo, které bylo vyzdobeno kamením. V zrcadle se ozvalo:
" Obě jste skonaly zkoušku, i když někdo ji málem neudělal"
"Jéje" zasmála se Letnička " pak ti vysvětlím" dodala Letnička, když viděla Jarniččin pohled.
" Tak, když jste udělaly zkoušku, můžete se zeptat na jakoukoliv otázku, pro kterou jste došly" řeklo zrcadlo
" Chtěly bychom vědět, kde a jak se jmenují dvě nejsilnější pozemské víly.
" Moudrá otázka. Bydlí ve městě Virginia Beach. Jedna se jmenuje Arvanee [Arvaný] a druhá Ettel" řeklo zrcadlo
" Můžete nám ještě ukázat, jak vypadají?" Zeptala se Letnička
" Ne bohužel to nemůžu, není to v mých silách, ale můžu vám říct, že ty dvě víly čeká ještě dlouhá cesta a vás taky" řeklo zrcadlo a zmizelo. Les zmizel a oni se objevili opět v té zamlžené místnosti, kam vešly na začátku. Uviděly dveře otevřely je a byly zase v paláci.Omlouvám se že to trvalo dlouho prosím ohodnoťte do komentářu děkujuUsmívající se PS: tato kapitola mi zabrala 2A4

Bloom Sirenix

14. května 2013 v 16:04 | Babu |  Bloom
Bloomin Sirenix se skládá ze světle modrého trička na jedno ramínko, které je zdobeno růžovými vlny. Její sukně je světle modrá s volánky pod sukní má modré legíny, které mají tmavě modré vzory jako na botech. Na lýtkách má volánky podobné ploutvých. Kolem ruky má ovázanou tmavě fialovou stužku. Ve vlasech má fialové proužky a vlasy má svázané do culíku. Její křídla mají tvar lastury v odstínech modré, žluté, růžové a okraje křídel jsou tmavé


Upozornění

13. května 2013 v 20:13 | Babu
UPOZORNĚNÍ!!! Druhá kapitola se mi trochu protáhne bude totiž trošku delší než jsem předpokládalaMrkající takže se doufám máte na co tešitUsmívající seMrkající

Bloom Harmonix

13. května 2013 v 15:36 | Babu |  Bloom
Bloomin Harmonix se skládá z korzetu se světle modré a růžové barvy. Její vlasy jsou o něco delší a nakonci svázané gumičkou. Ve vlasech má modrou mořskou korunku. Sukni má nadýchanou a světle modrou. Za sukní má vlečku, která je taky světle modrá. Její křídla jsou převážně světle modré v horní části růžové a ke středu jemně růžové. Na svých křídlech má světle fialové srdce. Boty jsou světle modré s podpatkem podobné jako v enchantixu, ale s fialovými a světle modrými popruhy.

Bloom Lovix

7. května 2013 v 19:57 | Babu |  Bloom
Bloomin lovix se skládá z lehké, jemné a chlupaté verzy Believix z dlouhými rukávy, měkkých ramení vycpávek a jemnými pruhy na sukni. Její tričko se váže k sukni. Její boty získaly rozmanité růžové návleky na nohách. Její křídla jsou jemně růžové s modrými drahokami a tamvě modrými okraji.Dess

5. května 2013 v 15:45 | Lucka
Ahoj hádej co už jsem ti nastavyla dess líbí se ti klidně si tento článek smaž Úžasný

lucie-1307.blog.cz

Kapitola 1.

5. května 2013 v 15:41 | Babu |  Letnička a Jarnička


KAPITOLA 1.
Velká pohroma
Jednoho dne si Letničku a Jarničku pozvala královna víl. Došly do královské místnosti s trůnem. Místnost byla vyzdobena zlatem a obrazy starších královen. V pokoji stály další z hlavních víl Podzimka a Sněženka.
Královna začala: " Povolala jsem vás sem, protože sem do paláce vnikl zlý a proradný čaroděj Kurakaj. Ukradl mi moc, kterou jsem měla ukrytou v jednom z těchto obrazů. Každý ví, že se schyluje k boji a já od vás potřebuji, aby se dvě víly teleportovaly na planetu Zemi a našly dvě nejsilnější víly, které o tom však neví a odvedly je sem a přesvědčily, aby věřily na kouzla, a další dvě tu zůstanou a budou cvičit ostatní víly, abychom měly aspoň nějakou šanci. Letnička a Jarnička se vydají na Zem a Sněženka a Podzimka budou cvičit ostatní víly. Sněženka a Podzimka přikývly.
" Ale já a Jarnička nemůžeme prohledat celou planetu Zemi je hrozně velká" řekla Letnička
" Ne předtím než se vydáte na cestu, zajdete ke kouzelnému zrcadlu, které vám o nich snad řekne, co potřebujete" odpověděla královna
" Snad?" řekli jednohlasně víly
" Ano kouzelná zrcadla bývají občas nesrozumitelná. Ještě něco zrcadlo vám dá nějakou zkoušku, když ji splníte, nebo přežijete, něco vám řekne, snad vám to bude stačit." Řekla královna
" Přežijeme?" řekli opět jednohlasně víly
" Ale prosím vás, nebuďte tak překvapené, víte, co umí kouzelná zrcadla" řekla jim přísně ale i pobaveně královna. " Přijďte se ještě rozloučit, než se vydáte na cestu"
Druhou kapitolu teprve píšu takže tu hned nebudeSmějící se

název :D

3. května 2013 v 15:49 | Babu |  Letnička a Jarnička
Právě mě došlo, že jsem vůbec neuvedla název knížky takže tady je XD Dobrodružství Letničky a Jarničky Hledání víl