!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Kapitola 5.

9. června 2013 v 20:39 | Babu |  Letnička a Jarnička
KAPITOLA 5.
ZÁHADNÉ DÍVKY
Ještě než vyšly z domu, obě si vyčarovaly malé kabelky, v nichž bylo dost peněz. Když konečně vyšly z domu, po pár minutách našly cestičku k pláži a šly se tam podívat. Našly jeden bar, který je tak trochu přitahoval a šly se podívat dovnitř. Sedly si k jednomu stolku a vybíraly si pití. Došla k nim obsluha, a když si objednaly a obsluha jim donesla pití, vešly do baru dvě cizí dívky.
" No, tak co budeme dělat? Musíme je najít co dřív než ten proradný čaroděj- ou!" řekla Letnička. Pocítila zvláštní pocit.
" Co je -au!" Jarnička taky pocítila ten samý zvláštní pocit.
" Ty jsi to taky cítila, že jo?"
" Jo cítila, byl to dost zvláštní pocit jakoby…" Jarnička se ohlédla k neznámým dívkám. Jen při pohledu něco divného cítila. " Myslíš že…"
Letnička se také podívala k záhadným dívkám a přikývla. " Jo myslím, že jsou to ony. Tak to hledání netrvalo tak dlouho." Zasmála se.
" No a co budeme dělat teď? Přece k nim nemůžeme jen tak dojít a říct jim: Ahoj jste Arvanee a Ettel asi jo, víte, jste víly a pokud nezačněte věřit na víly a nepůjdete s námi, než dorazí zlý a proradný čaroděj Kurakaj buď vás zabije, nebo vás přetáhne na stranu zla a naše říše bude buď poražená, nebo zničená. Tak dáme si něco k jídlu?" řekla komicky Jarnička
" To máš asi pravdu" usmála se Letnička " ale co uděláme?" Jarnička se zamyslela. Po pár minutách řekla: " No, můžeme je chvíli sledovat, abychom mohly poznat jejich záliby, způsob života a možná poznáme i sílu. A pamatuješ si tu přednášku, kterou jsme měly jednou? Říkaly nám, že čarodějové na planetě Zemi moc dlouho nevydrží -"
"- protože na Zemi lidé věří na kouzla" doplnila ji Letnička
" Správně," řekla Jarnička a upila si trochu limonády" takže když bychom chtěly, Kurakaj na Zemi nevydřel moc dlouho a neohrožoval Ettel a Arvanee, musíme lidi přesvědčit, aby v nás a mýtické stvoření zase věřily. Na Zemi se dlouho neobjevila žádná magie, a když jo byli to jenom pár lidí, kteří na kouzla věřili " když Jarnička domluvila Arvanee a Ettel zatím dopily svůj drink a chystaly se odejít. Letnička a Jarnička zaplatily drink a tajně se plížily za pozemskými vílami. Ettel a Arvanee vyšly z baru a ocitly se na pláži. Arvanee a Ettel se o něčem bavily a občas uslyšely tiché chichotání, mezitím si Jarnička s Letničkou potichu probíraly svůj plán. Po očku se dívaly na obě víly, když se najednou za zády jedné víly objevily jemné skoro neviditelné noty.
" Hele" řekla Letnička a zaklepala Jarničce na rameno. Jarnička se otočila a podívala se " Vidíš to?" zeptala se Letnička
" Co to je? Vypadá to jako- noty?"
" Jo, jako malé skoro neviditelné noty. Myslíš, že…"
" Jo buď má sílu not, nebo hudby" potvrdila Jarnička.

Po pár hodinách co je sledovaly a na nic nepřišly, se začalo stmívat a řekly si, že už půjdou domů. Doma si vyčarovaly teplý spacák a hned usnuly.

Pardon, že to trvalo tak dlouho, ale mamka měla notebook v Brně a já to tam měla všechno uložené navíc jsem tam chtěla něco dopsat, ale nakonec sem to nechala. Doufám, že se aspoň tročku líbí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám kousek knížky, který jsem zatím napsala?

Ano 69.6% (16)
Trochu 13% (3)
Ještě jsem ji nečetla 8.7% (2)
Ne 8.7% (2)

Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 10. června 2013 v 11:26 | Reagovat

hurá další kapitola ;)

2 winx-charmix winx-charmix | E-mail | Web | 10. června 2013 v 14:45 | Reagovat

[1]: další kapitola by měla byt co nejdřív :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama