!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Červenec 2013

Kapitola 10.

27. července 2013 v 20:16 | Babu |  Letnička a Jarnička
Tady je 10. kapitola omlouvám se, že to tak dlouho trvalo. Pro jednu kamarádku: Co píšu ke konci myslím upřímě a vážně!!
KAPITOLA 10.
ODHALENÍ TAJEMSTVÍ
Bylo už 10 hodin dopoledne, když se u bílé vily zazvonil zvonek. Když Letnička viděla, že nikdo nejde otevřít, usoudila, že to Jarničku vůbec neprobudilo. Vstala, rozespale došla ke dveřím, promnula si oči a otevřela. Za dveřmi stály dvě pozemské víly Arvanee a Ettel "Vy snad ještě spíte" ujala se slova Arvanee
" Já už ne, Jarnička jo" řekla mrzutě Letnička " tak pojďte dál"
" To pyžamo ti, ale sekne" řekla Ettel a vešla Ettel s Arvanee se usadily na gauči. Mezitím šla Letnička probudit Jarničku. Vešla do pokoje, kde spává Jarnička, zatřásla s ní, ale Jarnička jenom něco zamumlala, otočila se a spala dál. Tak to šlo asi 10x a když se Jarnička odmítala vzbudit tak se Letnička naštvala a zařvala: " JARNIČKO!!" ta se lekla tak, že trochu nadskočila a skutálela se z postele. Když vstala, začala na Letničku ječet:
" Co blbneš?!!"
" Budím tě" Jarnička si vzala peřinu a lehla si zpátky do postele.
" Nech mě. Chci ještě spát!"
" Máme návštěvu. Tak stávej!" křikla Letnička a stáhla Jarničce duchnu. Rozhovor těch dvou byl slyšet až do obyváku. Takže ho slyšely i Arvanee s Ettel. Obě se na sebe tázavě podívaly.
" Návštěva počká" řekla Jarnička mrzutě a ospale a vyrvala Letničce peřinu z ruky
" Ne nepočká! Navíc je deset hodin. STÁVEJ!" Letnička se opravdu už naštvala a poslala po ní jemné, ale velmi účinné kouzlo. To ji probralo. "Fajn, fajn už vstávám" řekla Jarnička a vstala. Pak obě došly dolů do obývacího pokoje. Tam seděla Arvanee s Ettel.
"To je u vás každé ráno tak veselo?" zachichotala se Arvanee
" Ne doma můžeme vstávat, kdy chceme a nikdo po nás neposílá kouzlo!" zavrčela Jarnička a zle se podívala na Letničku. Jarnička uviděla, jak si ji prohlíží Ettel a opět zavrčela: " Co je?"
" Kde berete tak boží pyžama?" Jarnička otočila oči v sloup a zeptala se: " Tak proč jste došly? Navíc tak brzo ráno"
" Chtěli jsme vědět to, co jste nám neřekli včera v baru" řekla Arvanee. Letnička s Jarničkou se na sebe podívaly pak si sedly na gauč a Letnička začala: " Takže dřív ještě, když jsme chodily do školy- víte každá víla chodí do školy, kde se učí o svých schopnostech, historii atd. - tak Kurakaj chodil do vedlejšíškoly pro čaroděje a čarodějky. Víte, dřív nebyl ještě zly nebo tak moc. Jednou se naše školy spojily. Měla to byt nějaký pokus, abychom se spolu snažily vycházet. Ani jedna škola z toho nebyla vůbec nadšená. Víly ani čarodějky nebo čarodějové se odjakživa nesnášely. Pak přišel ten den, kdy jsme se měly na týden spojit. Věřte mi ten týden byl aspoň ve většině strašný. Dělali jsme si naschvály, pořád jsme se popichovaly a dělaly si s nich druhých srandu-"
" Ale to pořád nedává smysl, proč tě jaksi vydíral" řekla Arvanee
" To není všechno. No prostě pár dnů se jednotlivé školy bavily až asi druhy nebo třetí den jsme šli já s Jarničkou po ulici, když Jarnička uviděla krásné boty ve výloze a já na ni měla počkat na jedné lavičce opodál-"
" Jo ty boty si pamatuju, ještě je mám myslím doma. Byly vážně pěkné" řekla Jarnička a všichni se začaly smát.
" Tak dál" řekla Letnička " šla jsem k lavičce, ale než jsem se tam dostala, něco se stalo. Šla jsem a moc jsem nevnímala. Byla jsem zasněná, protože mě napadlo nové kouzlo, které jsem si chtěla vyzkoušet. No a tak jsem šla, šla a najednou jsem do Kurakaje vrazila. Samozřejmě nechtěně. Oba jsme spadli a on vstal jako první. Já jsem ale nemotorná takže mi to trvalo trošku dýl. Podal mi ruku, aby mě zvedl"
" Páni taková romantika. Takovou bych taky chtěla zažít" povzdychla si Arvanee
" Ne nechtěla. Věř mi, ale tím zápletka ještě nekončí. Příběh pokračuje dál. Tak tedy. Zvedl mě a oba jsme si pohlédly do očí. Víte, jak jsou v některých seriálech nebo filmech jak si dva pohlédnou do očí a uvidí tam ty jiskřičky ne? No a přesně tak to i bylo. Pár sekund jsme se dívaly do očí, když pak najednou se zakuckal a řekl ´ehm promiň´ pak jsem se mu omluvila i já atd. Další dny ve škole jsme se na sebe pořád dívaly, uculovaly a pak jsme si dokonce začali i psát psaníčka ve vyučování. Prostě tajná láska a naše největší. Týden se blížil ke konci a my jsme si slíbily, že se budeme scházet, sice tajně, ale jo. O našem vztahu věděla jenom Jarnička a nemohla to nikomu říct, protože kdyby se to dozvěděli učitelé nebo královna víl, mohly bychom dostat pořádný výprask a dokonce i vyloučení ze školy a to jsme nemohly riskovat. Proto jsme se scházely jenom tajně. Trvalo to asi 3 měsíce, ale pak jsem si řekla, že to tak nejde, nikam to nevedlo a schovávat se mi taky už nechtělo. Řekla jsem mu všechny ty zápory, které nám zabraňovaly být spolu a že jestli mě má rád pochopí mě a jestli jsme si souzeni tak se k sobě vrátíme, ale ten rozchod nechtěl přijmout, naštval se na mě a se svýma kamarádičkama nás pořád otravují a mě vyhrožují, že Jarničce něco udělají, protože ví, že bych kvůli Jarničce udělala všechno, jen aby jí neublížily" podívala se na Jarničku a obě se na sebe usmáli " tak. Teď znáte celý příběh" dopověděla Letnička
" Takže takhle to bylo. To jsem nevěděla" řekla Jarnička
" Cože? Jak to, že si to nevěděla?" zeptala se Ettel
" Letnička došla na pokoj a odmítala mi cokoliv říct celé roky, až teď"
" To je pravda. Nikomu jsem doopravdy neřekla, jak to bylo. Až teď vám i učitelům, ředitelce a vílí královně jsem musela zalhat, když to zjistily" potvrdila Letnička. Najednou se u Jarničky v pokoji rozřinčel podivný telefon.
" Co to je?" podivila se Arvanee

" S někým se zrovna seznámíte" řekla Letnička a všichni vyběhly na horu do Jarniččina pokoje.

Popisek Letnička a Jarnička

25. července 2013 v 13:40 | Babu |  Letnička a Jarnička
Mám nový popisekUsmívající se není můj vytvořila ho jedna super blogerka tady:http://stelly-denik.blog.cz
Mě se absolutně líbí co vám?

Kapitola 9.

6. července 2013 v 21:46 | Babu |  Letnička a Jarnička
Tady je 9. Kapitola. Chybí název, protože jsem nemohla na žádný přijít tak kdyby jste měly nápad tak ho napište třeba do komentářů
9. Kapitola
(Žádný název)
Zatímco se Letnička s Jarničkou snažily přeměnit, Ettel chránila Arvanee, aby mohla udělat notové tornádo. Ettel vysílala jednu kouli za druhou, pak se zeptala: " Už to budeš mít? Dlouho je už neudržím"
" Už to skoro bude" po pár bleskových ran Arvanee řekla: "Hotovo. Ettel uhni" Arvanee poslala větrné tornádo přímo proti Kurakajovi.
"Proč si ho neposlala proti všem?" zajímala se Ettel
" Protože když zasáhneš jednoho, zasáhneš všechny" vysvětlila Arvanee
" Teď zrovna nemám náladu na ty tvoje hádanky Arvanee" řekla podrážděně Ettel
,,Prostě když zasáhneš hlavního, ostatní by se měly oslabit. Víš, aspoň ve většině případů"
"Aha jasně, ale v tomto případě to většina není!!" řekla Ettel. Kurakajovi Za tu dobu co se víly snažily přeměnit Jarnička řekla: " Letničko já už to asi mám. Napoj se na mou energii" Letnička udělala přesně to, co chtěla. Napojila se na její energii. Kolem obou víl se objevila velká a barevná kouzelná energie. Byly připraveny se přeměnit. Cítily, jak kolem nich sálá energie. Letnička se proměnila ve vílu s poměrně menšími křídly (jako u magix) byly modrá a měly v sobě vytesané symboly léta, na sobě měla dvoudílný outfit se sukní ve, které splývaly do sebe barvy, jako jsou: fialová, žlutá a bledě modrá, boty byly podobné balerínám, ale s rozdílem, že pokračovaly, víš a byly omotané různými šňůrkami kolem nohy. Jarnička měla jemně zelené a občas jemně žluté šaty ze kterých matně bylo vidět, jak z nich vylézají rostliny, křídla měla o pár centimetrů větší než Letnička, opět byly zelené a také v nich byly vytesány symboly, ale jara, boty měla taky baleríny, které pokračovaly, víš, ale byly omotány kousky rostlin.
Mezitím co se Letnička s Jarničkou přeměňovaly, holky se byly jako o život.
" Arvanee já už do moc dlouho nevydržím! Každý náš útok odrazí!"
" Já vím, ale něco mě napadlo. Zkusíme spojit naše útoky. Ty uděláš pár tvých blesků a já udělám tornádo. Pak to spojíme" Ettel přikývla. Obě se soustředily a Arvanee šlo tornádo už mnohem líp a rychleji. Pak se oba útoky srazily. Udělalo to obrovskou explozi, že to všechny čaroděje odmrštilo o kus dál i Arvanee s Ettel to malinko odmrštilo. Pak se Letnička s Jarničkou přeměnily a byly zase při sobě. Jak to uviděly Jarnička se zmohla jen: "Co se tu proboha za těch pár vteřin stalo, co jsme byly mimo?" Letnička byla tak mimo, že se zmohla pouze na krátké a velmi překvapivé " Ech"
" Bránily jsme se" vysvětlila Arvanee
" Jo bránily. A teď, když už jste se konečně přeměnily tak bys, jste je mohly dorazit. Co vy na to?" navrhla Ettel
"Fajn, aspoň jste nám ulehčily práci" řekla Jarnička, když uviděla, že Letnička je pořád strašně mimo. Dala Letničce znamení, že by se měla připravit na kouzlo, jenže byla pořád ochromená a Jarničku tlačil čas, protože věděla, že se kouzelníci za chvíli probudí. Zkoušela na ni mávat, volat její jméno a pak byla v koncích až jí Ettel poradila: Zkus jí dát facku"
"Nemůžu ji přece jen tak uhodit" řekla Jarnička
"Fajn" řekla Ettel a dala jí Letničce sama. Ta se okamžitě probrala a začala na ni ječet, že ji liská pro nic za nic. Pak se ohlédla a byla v obraze. S Jarničkou se postavily do útočné pozice. Nachystaly si kouzlo a počkaly až se zbudí. Jakmile se trošku otřepaly a vstaly, Letnička se ujala slova:
"Takže, potom co jste tu asi zažily, jste si uvědomily, že ani s nimi" ukázala na dívky opodál "ani s námi si už nemáte začínat. Takže se laskavě vraťte na tu svou smradlavou planetu a už se nevracejte. A máme pro vás ještě jedno překvapení" řekla velmi klidně a s Jarničkou na ně poslaly velký náboj energie.
"Tohle vám nedaruju!" řekl hnusně Kurakaj a s ostatními zmizely. Holky se radovaly s úspěchu a rozhodly se, že to oslaví v baru. Když tam došly a objednaly si Arvanee se Letničky na něco zeptala:
"Když jste s tím Kurakajem něco řešily a on řekl, že nechá tebe a Jarničku na pokoji, když půjdeme s ním tak nechá tebe a Jarničku." Letnička s Jarničkou se na sebe váhavě podívaly
" Ale Arvanee, to může byt úplně normální" řekla Ettel
"Jenom jsem se zeptala"
"To je v pořádku. Ale teď na to není v hodná doba, zítra vám to všechno vysvětlíme" řekla Letnička. Venku už se stmívalo a tak se každá vydala domů.

Kapitola 8.

4. července 2013 v 18:15 | Babu
Tak tady je 8. kapitola. 9 se už píše tak doufám, že to pude rychle. Snad se vám bude aspoň malinko líbit:

KAPITOLA 8.
STĚHOVÁNÍ A PŘEKVAPENÍ PRO VÍLY
Ráno se všichni sešli v baru, tak jak slíbily. Odvedly je k velkému domu, kde bydlely. Vešly dovnitř. Vyšli po schodech na horu do jednoho pokoje a daly se do práce.
" Tak potřebujeme si vzít věci, co máme v Evérii. Naučíme vás teleportovací kouzlo, pak vymalujeme zdi" řekla Letnička. Jarnička s Letničkou jim krok po kroku vysvětlily, co mají udělat, na co mají myslet atd. Po několika hodinách zábavy, kouzel a smíchu se rozhodly, že si odpočinou. Po těch hodinách se už Kurakaj chystal vyrazit. Arvanee a Ettel rozhodly, že Letničku s Jarničkou vezmou do města. Po hodině a půl co nakupovaly a užívaly si nového přátelství, vydaly se na pláž ke známému baru. Vešly po schodech na pláž a asi 100 metrů před barem se vytvořilo velké šedé tornádo.
" Co to je?" zeptala se Arvanee
" Na otázky není čas, schovejte se a to rychle" řekla Letnička a otočila se k Jarničce " Ty víš co to je že jo?" Jarnička přikývla. Arvanee a Ettel se zatím schovaly za Letničku s Jarničkou. Neměly ponětí co dělat. Jarnička spustila: " Takže je to směs energie, ale s této cítím velmi temnou kouzelnou energii. Tím to způsobem se… ale ne"
" Co? Proč si přestala?" zeptala se Letnička
" Tímto způsobem se teleportují KOUZELNÉ bytosti! Jen my jsme se přenesly bránou" řekla se strachem v očích Jarnička. Tornádo mezitím už doznělo. Vynořila se temná postava. Kurakaj.
"Á takže jsem se strefil" řekl " Tak kde máte ty dvě pozemské víly, které tu prý " hledáte", ale jak vidím, spíš si užíváte nákupů. A počkat. Něco cítím, ty víly jsou někde tady. Jdete snad za nimi?" řekl Kurakaj.
" Ne my jsme tady!" vyskočily Ettel s Arvanee
"NE!!" zakřičely Letnička s Jarničkou
" Ale… Ale… Jak vidím, už jste se seznámily s mými známými" řekl mile, ale hnusně Kurakaj
" Nejsme tví známí a nech je na pokoji" řekla odhodlaně Letnička
" Nenechám, konečně jsem je i vás našel a nehodlám ztratit příležitost o ovládnutí magické dimenze" řekl Kurakaj. Kolem něho se objevili jeho společníci. Letničce se v ruce objevil plamen a poslala ho proti Kurakajovi i proti jeho společníkům.
" Tak znovu a na posled nech nás na pokoji a odprejskni" řekla Letnička a poslala proti němu ještě jednu světelnou kouli. Kurakaj se jenom trochu otřepal a řekl: " Dej nám ty holky a nechám tebe i tvou kamarádku na pokoji!"
" Nech Letničku na pokoji, ty jeden ničemo. Pokud si je chceš vzít, budeš si muset nejdřív vzít nás!" řekla Jarnička
" No jestli chcete, vezmu si vás všechny čtyři" řekl čaroděj
" Tak na to zapomeň, i když jsme po té minulé bitvě ještě trochu zesláblé, nebojíme se tě a stejně tě porazíme!" řekla Jarnička a už vypadala docela naštvaně
" Vlastně jsem vám zapomněl ještě poděkovat, že jste mi umožnily, abych získal kruh osudu, bez něho bych vás neporazil"
" Kruh čeho?" zeptala se Arvanee potichu Ettel
" Nemám zdání" odpověděla jí. Pak k Ettel nenápadně couvla Jarnička a zeptala se: " Dokážeš ještě tu bleskovou kouli?"
"Asi jo, proč?"
" Vyšly ju, ale tentokrát se hrozně soustřeď, jak nejvíc to jde. Rozumíš"
" Jo" řekla Ettel a soustředila se, jak nejvíc mohla. Pak ji hodila přímo ke Kurakajovi, ten však nebyl připravený a nestihl na útok reagovat. Spadl přímo na zadek a byl celý otřesený. Po chvíli vstal a řekl: " Tak tohle bylo moc! Chcete souboj, máte ho mít."
Ettel se otočila k Letničce a Jarničce " Budete tam jenom tak stát nebo nám pomůžete?
" Víte, my jsme vám ještě něco neřekly. Neumíme se ještě proměnit v Evérii to není nutné" řekla Jarnička
" Cože?" zeptaly se Ettel a Arvanee zároveň
" Budeme se snažit přeměnit co nejrychleji, ale do té doby se budete muset ochránit sami" řekla Jarnička
" Fajn" řekla Ettel a otočila se k Arvanee " musíš udělat to tornádo, co včera do té doby je před tebou ochráním"
" Myslíš, že to zvládneš?" zeptala se
" Jasně nejsem přece blbá a pár chlápků dokážu aspoň na chvilku přemoct" řekla odhodlaně Ettel. Obě dívky si padly do náruče a popřáli si hodně štěstí.

Bitva mohla začít

Takže.....

3. července 2013 v 22:41 | Babu
Ahojte jsem zpět aspoň víceméně takže blog se sice znovu rozjíždí protože už mám konečně tablet ale to vám říkat nemusím no prostě jde o to že tu nemám word tudiš tu nejde psat ale pokusím se dodat 8,9 kapitolu teď nevím no snad ji dodám co nejrychleji měj te se