!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Kapitola 10.

27. července 2013 v 20:16 | Babu |  Letnička a Jarnička
Tady je 10. kapitola omlouvám se, že to tak dlouho trvalo. Pro jednu kamarádku: Co píšu ke konci myslím upřímě a vážně!!
KAPITOLA 10.
ODHALENÍ TAJEMSTVÍ
Bylo už 10 hodin dopoledne, když se u bílé vily zazvonil zvonek. Když Letnička viděla, že nikdo nejde otevřít, usoudila, že to Jarničku vůbec neprobudilo. Vstala, rozespale došla ke dveřím, promnula si oči a otevřela. Za dveřmi stály dvě pozemské víly Arvanee a Ettel "Vy snad ještě spíte" ujala se slova Arvanee
" Já už ne, Jarnička jo" řekla mrzutě Letnička " tak pojďte dál"
" To pyžamo ti, ale sekne" řekla Ettel a vešla Ettel s Arvanee se usadily na gauči. Mezitím šla Letnička probudit Jarničku. Vešla do pokoje, kde spává Jarnička, zatřásla s ní, ale Jarnička jenom něco zamumlala, otočila se a spala dál. Tak to šlo asi 10x a když se Jarnička odmítala vzbudit tak se Letnička naštvala a zařvala: " JARNIČKO!!" ta se lekla tak, že trochu nadskočila a skutálela se z postele. Když vstala, začala na Letničku ječet:
" Co blbneš?!!"
" Budím tě" Jarnička si vzala peřinu a lehla si zpátky do postele.
" Nech mě. Chci ještě spát!"
" Máme návštěvu. Tak stávej!" křikla Letnička a stáhla Jarničce duchnu. Rozhovor těch dvou byl slyšet až do obyváku. Takže ho slyšely i Arvanee s Ettel. Obě se na sebe tázavě podívaly.
" Návštěva počká" řekla Jarnička mrzutě a ospale a vyrvala Letničce peřinu z ruky
" Ne nepočká! Navíc je deset hodin. STÁVEJ!" Letnička se opravdu už naštvala a poslala po ní jemné, ale velmi účinné kouzlo. To ji probralo. "Fajn, fajn už vstávám" řekla Jarnička a vstala. Pak obě došly dolů do obývacího pokoje. Tam seděla Arvanee s Ettel.
"To je u vás každé ráno tak veselo?" zachichotala se Arvanee
" Ne doma můžeme vstávat, kdy chceme a nikdo po nás neposílá kouzlo!" zavrčela Jarnička a zle se podívala na Letničku. Jarnička uviděla, jak si ji prohlíží Ettel a opět zavrčela: " Co je?"
" Kde berete tak boží pyžama?" Jarnička otočila oči v sloup a zeptala se: " Tak proč jste došly? Navíc tak brzo ráno"
" Chtěli jsme vědět to, co jste nám neřekli včera v baru" řekla Arvanee. Letnička s Jarničkou se na sebe podívaly pak si sedly na gauč a Letnička začala: " Takže dřív ještě, když jsme chodily do školy- víte každá víla chodí do školy, kde se učí o svých schopnostech, historii atd. - tak Kurakaj chodil do vedlejšíškoly pro čaroděje a čarodějky. Víte, dřív nebyl ještě zly nebo tak moc. Jednou se naše školy spojily. Měla to byt nějaký pokus, abychom se spolu snažily vycházet. Ani jedna škola z toho nebyla vůbec nadšená. Víly ani čarodějky nebo čarodějové se odjakživa nesnášely. Pak přišel ten den, kdy jsme se měly na týden spojit. Věřte mi ten týden byl aspoň ve většině strašný. Dělali jsme si naschvály, pořád jsme se popichovaly a dělaly si s nich druhých srandu-"
" Ale to pořád nedává smysl, proč tě jaksi vydíral" řekla Arvanee
" To není všechno. No prostě pár dnů se jednotlivé školy bavily až asi druhy nebo třetí den jsme šli já s Jarničkou po ulici, když Jarnička uviděla krásné boty ve výloze a já na ni měla počkat na jedné lavičce opodál-"
" Jo ty boty si pamatuju, ještě je mám myslím doma. Byly vážně pěkné" řekla Jarnička a všichni se začaly smát.
" Tak dál" řekla Letnička " šla jsem k lavičce, ale než jsem se tam dostala, něco se stalo. Šla jsem a moc jsem nevnímala. Byla jsem zasněná, protože mě napadlo nové kouzlo, které jsem si chtěla vyzkoušet. No a tak jsem šla, šla a najednou jsem do Kurakaje vrazila. Samozřejmě nechtěně. Oba jsme spadli a on vstal jako první. Já jsem ale nemotorná takže mi to trvalo trošku dýl. Podal mi ruku, aby mě zvedl"
" Páni taková romantika. Takovou bych taky chtěla zažít" povzdychla si Arvanee
" Ne nechtěla. Věř mi, ale tím zápletka ještě nekončí. Příběh pokračuje dál. Tak tedy. Zvedl mě a oba jsme si pohlédly do očí. Víte, jak jsou v některých seriálech nebo filmech jak si dva pohlédnou do očí a uvidí tam ty jiskřičky ne? No a přesně tak to i bylo. Pár sekund jsme se dívaly do očí, když pak najednou se zakuckal a řekl ´ehm promiň´ pak jsem se mu omluvila i já atd. Další dny ve škole jsme se na sebe pořád dívaly, uculovaly a pak jsme si dokonce začali i psát psaníčka ve vyučování. Prostě tajná láska a naše největší. Týden se blížil ke konci a my jsme si slíbily, že se budeme scházet, sice tajně, ale jo. O našem vztahu věděla jenom Jarnička a nemohla to nikomu říct, protože kdyby se to dozvěděli učitelé nebo královna víl, mohly bychom dostat pořádný výprask a dokonce i vyloučení ze školy a to jsme nemohly riskovat. Proto jsme se scházely jenom tajně. Trvalo to asi 3 měsíce, ale pak jsem si řekla, že to tak nejde, nikam to nevedlo a schovávat se mi taky už nechtělo. Řekla jsem mu všechny ty zápory, které nám zabraňovaly být spolu a že jestli mě má rád pochopí mě a jestli jsme si souzeni tak se k sobě vrátíme, ale ten rozchod nechtěl přijmout, naštval se na mě a se svýma kamarádičkama nás pořád otravují a mě vyhrožují, že Jarničce něco udělají, protože ví, že bych kvůli Jarničce udělala všechno, jen aby jí neublížily" podívala se na Jarničku a obě se na sebe usmáli " tak. Teď znáte celý příběh" dopověděla Letnička
" Takže takhle to bylo. To jsem nevěděla" řekla Jarnička
" Cože? Jak to, že si to nevěděla?" zeptala se Ettel
" Letnička došla na pokoj a odmítala mi cokoliv říct celé roky, až teď"
" To je pravda. Nikomu jsem doopravdy neřekla, jak to bylo. Až teď vám i učitelům, ředitelce a vílí královně jsem musela zalhat, když to zjistily" potvrdila Letnička. Najednou se u Jarničky v pokoji rozřinčel podivný telefon.
" Co to je?" podivila se Arvanee

" S někým se zrovna seznámíte" řekla Letnička a všichni vyběhly na horu do Jarniččina pokoje.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám kousek knížky, který jsem zatím napsala?

Ano 69.6% (16)
Trochu 13% (3)
Ještě jsem ji nečetla 8.7% (2)
Ne 8.7% (2)

Komentáře

1 Ajuskha Ajuskha | 27. července 2013 v 20:23 | Reagovat

Jůůůů. Míša je slavná !!!! :D

2 winx-charmix winx-charmix | E-mail | Web | 27. července 2013 v 20:24 | Reagovat

[1]:Jasně že je :D

3 Ajuskha Ajuskha | 27. července 2013 v 20:26 | Reagovat

[2]: :D :D :D No jo. Míšino vstávání z postele. ,, Pojedeme do Takka a do Gateu " to jsme řekly my. ,, Kdybys nekecala tak by to bylo dobrý..." A toto ona :D

4 winx-charmix winx-charmix | E-mail | Web | 27. července 2013 v 20:31 | Reagovat

[3]: Na to si moc dobře vzpomínám :DD pak ti to mamka řekla tys jí nevěřila a šli jste nakupovat :D když to řekla mě šli jsme kupovat navigaci :DDDDDD

5 Ajuskha Ajuskha | 27. července 2013 v 20:33 | Reagovat

[4]: :DDDD

6 Lucka Lucka | Web | 31. července 2013 v 9:29 | Reagovat

hezký nadpis

7 winx-charmix winx-charmix | E-mail | Web | 5. srpna 2013 v 11:15 | Reagovat

[6]: Taky se mi hrozně líbí :) Stelle se povedl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama