!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Srpen 2013

Kapitola 13.

30. srpna 2013 v 18:31 | Babu |  Letnička a Jarnička
Tady je 13. kapitola. Doufám, že se bude líbit a omlouvám se, že to trvalo tak dlouho.
KAPITOLA 13
PRVNÍ NADĚJE

Po několika-ti hodinách hledání v knihovně a zakusování čokolády, byly holky teprve v půlce, když se Arvanee ozvala: " To je divné"
" Co" zeptaly se všichni naráz nadšeně a zároveň překvapivě, jakoby po těch hodinách něco našla.
" Tuhle knížku napsala stejná autorka od které jsem četla pár knížek. Jak je to možné?" z konce místnosti, kde seděla Jarnička s Letničkou se ozvalo naštvané bručení. Jarnička se otočila k Arvanee a začala vysvětlovat: " My tu nejsme jediné víly. Po celé Zemi jsou jich tisíce. Někteří se tu usadily, jiné vyhnaly a další zase plní mise jako my. Ta autorka se tu asi usadila a taky začala psát knížky. To je celé"
" Aha. Chápu" řekla Arvanee a začaly znovu hledat asi po půl hodině se Ettel ozvala: " Tak jo já končím! Potřebuju pauzu, velkou pauzu. Už mi to nemyslí a bez pořádného oběda ani nebude!"
" To je pravda" přisvědčila Letnička " už mi to taky nemyslí a mé břicho dostalo velký hlad"
" Tak jo. Zajdeme si někam na oběd nebo něco zkusíme uvařit? Musím vás upozornit moc vařit neumíme. Kolik vlastně máte času?" zeptala se Jarnička
" No řekli jsme našim, že se vrátíme až k večeru a najíme se sami, takže" Arvanee se podívala na hodinky " asi ještě 7 hodin. A myslím, že bude lepší si někam zajít všechno v klidu probereme a nechci riskovat vaše kuchařské umění. Nic ve zlém"
" Myslím, že máš pravdu. Skoro nikdo nechce riskovat naše kuchařské umění a ani se jim nedivím" zasmála se Jarnička
" Tak co takhle pizza? Známe skvělou pizzerii" navrhla Ettel
" Pizza, to zní skvěle. Pizzu miluju a schválně jestli ji dělají lepší než u nás" řekla Letnička a oblízla se
"Všude dělají lepší pizzu než u nás" odpověděla ji Jarnička
" To máš pravdu" řekla Letnička a zakručelo jí v břichu. Jen se na něho podívala a všichni se začaly smát " Tak na co čekáme? Moje břicho to rozhodlo" zasmála se Letnička. Letnička, Jarnička, Ettel a Arvanee se vydaly do města. Došly do pizzerie sedly si a zachvilku u nich byl číšník. Všichni si obědvaly a začaly diskutovat: " Tak holky, našli jste něco?" zeptala se Letnička
" Upřímně? Ne. Nic jsem nenašla jenom samé blbosti o tom jak být vílou, jak si kouzlem změnit účes atd." řekla Arvanee
" Počkej jak se jmenovala ta knížka na změnu účesu?" zeptala se honem Ettel a ostatní se začaly smát. " No co, taková knížka by se mohla vždycky hodit"
" Tak jo o účes se ti pak postarám, ale potřebujeme nějakou stopu, nějaké vodítko ne knížku na to jak si spravit účes" řekla Jarnička
" No a ty jsi nic neviděla, když si byla v knihově? Žádnou knížku?" zeptala se Letnička
" Já? Ne. Hledala jsem jenom odpovědi na test po jiné knížce sem se nedívala" řekla Jarnička
" Ach jo" povzdechla si Letnička. Pak už nikdo nepromluvil. Donesly všem pizzu a holky začaly jíst. Když tak všichni jedly najednou vykřikla Jarnička: " Už to mám!" ostatní na ni jen překvapeně dívaly. " Vzpomněla jsem si na knížku, kterou jsem kdysi viděla v knihovně. Psalo se v ní jak dosáhnout různé přeměny a když tam nebyla daly tam jméno knížky, kde by se mohla nebo, kde je ta daná přeměna vyskytovat."
" Takže ty jsi byla v knihovně i když jsi nemusela?" zeptala se překvapeně Letnička a zachichotala se
" Nech toho" řekla ji Jarnička a máchla rukou
" Tak jo, jak se jmenovala tak knížka s přeměnami?"
" Přeměny všeho druhu. Myslím"
" Tak jo aspoň něco, teď stačí jenom tu knížku najít, najít tu přeměnu a udělat všechno potřebné, aby jsme ji získaly. Pak by to mělo jít snadno ne?" zeptala se Letnička
" No, jestli si myslíš, že porazit Kurakaje bude lehké tak jo" potvrdila Jarnička. Pak všichni dojedly pizzu co jim zbyla. Zaplatily a šly zase domů.
" Tak jo hledejte něco pod názvem Přeměny všeho druhu jo?" řekla Letnička. Všichni usedly k počítačům a začaly hledat. Asi po půl hodině Arvanee vykřikla: " Jo! Mám to!" všichni se k ní nahrnuly, Arvanee otevřela knížku a všichni hledaly v obsahu.
" Nikde to tam nevidím" řekla Ettel
" Já jo, je to ta přeměna s názvem okouzlení člověka" řekla Jarnička
" To zní jako kdyby ta víla chtěla někoho začarovat, něco jako nápoj lásky" řekla Arvanee a otřásla se
" To není úplně ono. Ta přeměna má takovou schopnost, že umožní člověku vidět věci jinýma očima, může uvidět jinou stránku zlého člověka a to taky umožní zlého člověka napravit, vážit si věcí apod." vysvětlila Letnička
" Do blbé čarodějnice" zaklela Jarnička
" Co je?" zeptala se Letnička
" Ta stránka tam chybí"
" Co?Jak tam může chybět stránka?"
" No jak asi. Někdo ji vytrhl"
" A já už vím kdo"
"Kdo?" zeptaly se jednohlasně Arvanee s Ettel
" Královna" řekly obě jednohlase
" Královna nechtěla, abychom věděly jakou a jak dostat tu přeměnu" vysvětlila Jarnička
" Takže, když ta stránka není tady, kde potom je?" zeptala se Arvanee. Jarnička se na Letničku podívala a Letnička hned věděla na co myslí: " Ne. Na to zapomeň. Já tam nejdu"
" Kam nejde? Zeptala se Arvanee
" Ta stránka nejspíš bude v té zakázanější části a Letnička tam nechce" vysvětlila Jarnička
" Ale vždyť se tam zapojíme jenom počítačem ne?" zeptala se Ettel
" Ne, tak úplně. Přes tolik počítačů by nás mohly vystopovat. My tam půjdeme holograficky, neskenujeme se do knihovny najdeme tu stránku a vezmeme si ji a tady si stránku necháme. Možná těch stránek bude víc, ale i tak." odpověděla Jarnička
" Takže ty chceš říct, že se naskenujeme a půjdeme přes počítač až do vaší knihovny?" zeptala se Ettel
" Jo. I tak by se to dalo říct"
" Já nikam nejdu!" řekla Letnička
" Letničko, už jsi několikrát bojovala se zlem, ale bojíš se jít do zakázané knihovny?" zeptala se Arvanee
" Jo. Klidně mě o půlnoci vzbuďte, že mám jít někomu nakopat zadek to klidně vstanu, ale tohle po mě nechtějte!"
" No tak Letni, nikdo nás už vyloučit nemůže a navíc jsme tady" konejšila ji Jarnička
" Ne! Nejdu!" Jarnička ji vzala za ruku a řekla: No tak, Letni. Zhluboka se nadechni a řekni si: Tak jo" Jarničce se zablesklo v očích
" Tak…. Ne! Počkat!" Letnička zatřásla hlavou " Proč jsi to udělala?"
" Počkat, tobě se zablesklo v očích?" zeptala se Ettel
" To je její speciální kouzlo. Umí omámit myšlenky, takže musíš udělat cokoliv co chce. Párkrát jsme to dělaly na čarodějnickou školu to byla docela zábava, ale teď ne! Párkrát to už na mě zkoušela, takže se umím ubránit"
" Tak promiň, ale něco jsem udělat musela jinak bys tam nešla" omluvila se Jarnička
" Hm, ale nevyšlo ti to. Já tam stejně nejdu!" odpověděla ji Letnička
" Letničko" začala Ettel " musíš to udělat. Pro nás a pro tvou planetu jinak se toho všeho zmocní Kurakaj a to bys přece nechtěla ne?"
" Ne" odpověděla Letnička
" Takže půjdeš s námi?"
" Jo. Půjdu" souhlasila Letnička. Jarnička se naklonila k Ettel a zeptala se jí: " Jaké jsi použila kouzlo"
" Kouzlo od srdce a odhodlání" odpověděla Ettel. Jarnička nad tím chvilku přemýšlela, ale pak šla k počítači něco tam naťukala řekla: " Tak jo připravte se. Stůjte rovně a klidně zachvilku se objevíme v knihovně" kolem všech se objevilo zelené světlo a naskenovalo a oni zmizely.

Winx club serie 6. Trailer

29. srpna 2013 v 19:45 | Babu
Trailer na 6 serii winx. Vypadá to skvěle a myslím, že e máme všichni na co těšit. Nový vzhled, nová přeměna, nový soupeři a trix se vrací! zdroj WinxClubEN

Stella Charmix

28. srpna 2013 v 17:33 | Babu |  Stella
Stellyn charmix se skládá s šumivě orandžového trička na jedno rameno, mini šortkách a vysokými boty nad kolena stejné barvy. Vlasy má do dvou dlouhých copánků svázané orandžovou stuhou. Na zápěstí má světle modré manžetové náramky a čelenkuve stejné barvě. Její křídla jsou rozdělěna na tři části s barvou modré a šedozelené.
Její Chármix je ve tvaru zrcadla a kulatá taška dělí slunce od měsíce


Něco o Stelle

28. srpna 2013 v 17:06 | Babu
Stella je princezna ze Solarie. Narodila se 18. srpna. Její znamení je Panna. Je víla zářícího sluce, měsíce a hvězd. Je občas sobecká, posedlá módou, ale myslí i na přátelé a udělá všechno, aby se jim nic nestalo.Její nejlepší kamarádka je Bloom, která jí zachránila na planetě Zemi, kde ji napadly démoni. Pak spolu odcestovaly na Alfee. Její rodiče jsou rozvedení.


Bloom a Stella

28. srpna 2013 v 15:49 | Babu |  Obrázky, Animace
¨Vaše otázky, Moje odpovědi

28. srpna 2013 v 12:15 | Babu
Ptejte se na co chcete do komentářů. Odpovím vámMrkající

Novinka;-)

24. srpna 2013 v 23:45 | Babu
Ahoj;-) podle nadpisu vám přectavím novinku. Napadlo mě to už dávno, ale až teď jsem se s tím trošku pohnula. Je to nová knížka jméno má: Melisa a planeta Mythus. O čem to je? No moc vám toho nepo ím jenom to že je to o holce Melise, která potká ve své nové školy záhadné sourozence a skamarádí se s nimi. Ke konci roku zjistí, že jsou záhadnější než si myslela a musí odcestovat na planetu Mythus, kde se to řídí Olympskými bohy. Melisa bude polobůh takže bude dcera jednoho z boha nebo bohyně to musím ještě promyslet:-D .A upřímě myslím že to bude připomínat Percyho Jacksona takže jestli se mu to bude podobat a někomu se to nebude líbit tak ať to nečte do knihkupectví to nepude. Premiera bude nevím kdy, ale chci napsat několik kapitol dopředu. Jak to bude s Letničkou a Jarničkou? S tím příběhem samozřejmě budu pokračovat nadále a chci ho dokončit. V hlavě mám už naplánovaný stručný konec a strjčný obsah druhého dílu. Taky se mi v hlavě objevilo i pár námětů na další příběhy, ale ty si tam zatím nechám na potom:-D tady je popisek vymyslelal ho opět stella Moc se mi líbí:-) no snad se vám ten příběh bude líbit:-) až budu vědět přesný termín napíšu článek:-)

Kapitola 12.

23. srpna 2013 v 18:33 | Babu |  Letnička a Jarnička
Tak tady je 12. Kapitola. Moc se omlouvám, že mi to trvalo tak hrozně dlouho, ale něco mi do toho vlezlo. Dokončila jsem to tak rychle jak jsem mohla.

12. Kapitola
Nový plán
"Tenhle pohled znám. Na to zapomeň!" řekla Letnička. Ettel s Arvanee se na sebe tázavě podívaly
"Ehm my jsme trošku vedle. Co ten její úsměv znamená?" zeptala se Arvanee
"Že má plán, kterým budeme porušovat pravidla" vysvětlila Letnička
"Tentokrát ne" řekla Jarnička. Letnička po ní hodila pohled, to myslíš vážně?
"Fajn. Tak jenom napůl" přiznala Jarnička
"A je to tady" řekla Letnička a máchla rukama "ale musím přiznat, že je to pokrok"
"Hele teď není vhodná doba na to, abyste se popichovaly jasné?" řekla Ettel. Letnička s Jarničkou přikývly. Ettel se podívala směrem k Jarničce "Fajn. Tak co máš v plánu, Jarničko"
"No napadlo mě, že když nám královna nechtěla říct, o jakou přeměnu se jedná, mohly bychom ji najít v Evérijské knihovně" vysvětlila Jarnička
"To sice jo, ale na to nemáme právo" řekla Letnička
"Ne tak úplně. Máme přístup do Evérijské knihovny a do školního archívu. Tam se najde skoro všechno"
"Ale co to skoro?"
"V tom je ten zádrhel. Buď královna věděla, že budeme po knize pátrat a schovala ji do tajné knihovny nebo ta kniha je skutečně v tajné knihovně anebo budeme mít štěstí a najdeme ji v normální knihovně" vysvětlila Jarnička
"Ale ty se do tajné knihovny nabourat nemůžeš" řekla ji Letnička. Jarnička neodpověděla a jen se znovu šibalsky usmála.
"Ty už si to udělala, že jo?!" zajímala se Letnička
"Ne!" Letnička se na ni podezíravě podívala a zvedla obočí
" Ne!" trvala si na svém Jarnička
"Jarničko?!"
"Ne teď" přiznala se
"Ty už jsi to někdy udělala?" opakovala se Letnička
"No... Tak trochu" Letnička se na ni tázavě podívala "No co? Nějak jsem musela zjistit odpovědi na test" řekla Jarnička. Trošku se přikrčila, spojila ruce a nevině se usmála
"Jarničko!! Tys podváděla při testu a ještě k tomu si hledala v tajné knihovně?!!" Letnička se rozčílila tak že se kolem ní objevil proud vody a točil se kolem ní
"Tak jo, klídek Letni. Uklidni se a odvolej ten proud ano?" říkala klidně Jarnička a hýbala rukama směrem dolů, aby ji uklidnila
"Ne, nezruším. Co sis o sobě myslela co?!!" křičela Letnička a proud vody se čím dál víc zvětšoval. Arvanee s Ettel se na ně jen v koutě překvapivě dívaly. Letnička pokračovala: "Myslela sis, že ti to jen tak projde?!"
"No… Ehm jo. Prošlo"
"Víš, co by se stalo, kdyby na to přišla ředitelka? Nebo jiní učitelé?? Mohly tě vyloučit!!" Křičela Letnička a proud vody byl už 1 metr široký "Jo, ale nevyloučily. A teď se prosím tě uklidni. Není, důležité bylo, ale co bude. Musíme myslet na Evérii a na to jak získat přeměnu" řekla Jarnička
"Fajn, ale pořád, jak si to mohla jen tak udělat a neříct mi to" řekla Letnička
"Tak fajn. Promiň spokojená?"
"Ne" řekla Letnička a poslala proti Jarničce mohutný proud vody. "Až teď" řekla Letnička a škodolibě se usmála. Ettel s Arvanee se už neudržely a začaly mít hrozny záchvat smíchu
"Dík tohle jsem potřebovala" zamručela zmoklá Jarnička se které odkapávala voda. Po chvilce ticha se začali šíleně všichni smát. Asi po minutě smíchu Letnička prohlásila: " Tak jo konec smíchu. Musíme začít hledat. Pomůžete nám?" a obrátila se na Arvanee s Ettel. Ty jen zaráz řekly: "To si piš"
"Tak se dáme do práce, kde začnem?" zeptala se Jarnička
" Zkusíme to v jedné z NEZAKÁZANÝCH oblastí. V Evérijské knihovně" řekla Letnička
"Fajn, fajn hlavně už dej pokoj" odbyla ji Jarnička
"Tak jo. Jak vám můžem pomoct?" zeptala se Ettel
" Z domu jsme si vzaly své počítače. Stačí, když je přesuneme sem. Já si vezmu svůj mini notebook, Letnička si vezme svůj notebook, já Ettel pučím svůj počítač a Letnička Arvanee taky svůj počítač. Nebojte se, počítače jsou nejnovější model" vysvětlila Jarnička. Přesunuly počítače do Jarniččina pokoje a nějakým zázrakem se nemusely připojovat všelijaké dráty.
"Kde jste vzaly tolik počítačů?" zajímala se Arvanee
"Narozeniny" odpověděla Letnička
"Výhry" řekla Jarnička
"Věnování"
"Šet......."
"Jo, jo chápu" přerušila ji Arvanee
"Tak dáme se do práce" řekla Jarnička. Letnička s Jarničkou vysvětlily Ettel s Arvanee jak, co a kde mají hledat. Daly se do práce. Najdou něco?

Kapitola 11.

9. srpna 2013 v 13:27 | Babu |  Letnička a Jarnička
Tady je 11. Kapitola je trošku kratší. Další by se měla objevit co nejdřív mám ji už napsanou na papířeMrkající
11. KAPITOLA
SEZNÁMENÍ A TRHLINA V PLÁNU
Všichni šli po schodech do Jarniččina pokoje. Jarnička vytáhla svůj mini počítač a hovor přijmula. Hned se ozvalo: " Zdravím víly. Jak vidím, mise se vám daří dobře" usmála se královna ", Ano, tohle je Ettel" řekla Jarnička a ukázala na Ettel " a tohle je Arvanee" a ukázala na Arvanee
"Dobrý den" řekly obě trošku stydlivě
" Tak co jste potřebovala?" zeptala se Letnička
" Jen jsem chtěla vědět, jak vám to jde, ale jak jsem zjistila, můžete hned přijet i s děvčaty a víly zahájí výcvik"
" Ale my jsme ještě našim neřekly, že jsme víly" řekla Ettel
"Jestli, jste se narodily na Zemi, máte matku vílu, takže stačí jim povědět, co se vám přihodilo" řekla královna
" Počkat, počkat, ale my ještě misi nedokončily" řekla Letnička
" Ne?" podivila se královna
" Ne, chceme Kurakaje na Zemi oslabit úplně. Rozneseme tu magii, aby lidé začali v nás věřit. Kurakaj ztratí na Zemi schopnosti a v Evérii nebude mít takovou sílu a bude jednodušší ho porazit" vysvětlila Jarnička
" Tohle v plánu nebylo" řekla královna
"To ne, ale napadlo nás, že by to byl dobry plán" řekla Letnička
" Ne na roznesení magie nemáte povolení, čas ani vhodnou přeměnu!" řekla královna
" Ale, ale-" namítla Jarnička
" Žádné ale. Hned jak to bude možné, vraťte se do Evérie i s těma dvěma. Pošlu vám pomoc, kdyby vás Kurakaj zase napadl"
" Aspoň jedna dobrá zpráva" zabručela Letnička
" Tak a jestli už nic nepotřebujete tak se co nejrychleji nachystejte k odjezdu!" řekla přísně královna
" Ne, ne počkat" zazmatkovala Letnička, ale královna už zavěsila
" Tak co budeme dělat teď? Vrátíme se do Evérie?" zeptala se Letnička
" Ne, královna říkala, jak to bude možné, ale my tu ještě neskončily. " řekla Jarnička
"Potřebuje to novy plán" řekla Ettel

" A já už vím jaký" řekla Jarnička a šibalsky se usmála

Affs

5. srpna 2013 v 12:26 | Babu |  Přihláška do Affs
Ahoj Mrkající jelikož jsem se na blogu už konečně začala asi tak polovičně orientovat ( bylo už na čase :D) rozhodla jsem se že sem dám přihlášku do affs
1. Tvá přezdívka
2. Tvůj blog
3. Tvá nej winx ( pokud ji nemáš nevadí)
4. Máš na mě nějaký dotaz? Jaký?