!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Leden 2014

Další info o Laj a otázka

19. ledna 2014 v 10:00 | Babu |  Letnička a Jarnička

PŘADNASTAVENÝ ČLÁNEK!!!

Mám tu další info (já vím je tu těch inf v poslední době moc) tentokrát je to o LaJ. Včera jsem psala LaJ ( 7.1) a dneska hodlám dokončit kapitolu :) Žeby pozastavení skončilo? Sama jsem nevěřila, že se k psaní toho příběhu ještě nekdy dostanu :D Dneska chci dopsat kapitolu ;) Jestli budete chtít můžu ji sem až se vrátím z lyžáku nebo trošku pozdějc dát. Upozornění: Ta kapitola je zas nehorázně dlouhá a podle mě je strašná!!! Jenže si myslím, že už se to nespraví :/ Tákže tady je ta otázka: Chcete, abych přidala další číst LaJ? Hlasujte v anketě, popřípadě napiště komentář ;) :)

Lyžák

18. ledna 2014 v 6:00 | Babu |  Info
TENTO ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ!!!!!
Tak, dneska odjíždím na Lyžák. Docela se těším :D Články tu tento týden moc nebudou, pár jich přednastavím, ale moc jich nebude. Jestli bude na hotelu Wi-Fi tak možná přes mobil napíšu nějaký stručný článek např: Užívám si to tu, stýská se mi, dneska jsem spadla, narazila jsem do stromu, pak jsem spadla do rybníku a všechno mě bolí XD atd :) Nesmíme si totiž vzít žádné tablety, notebooky apod...:( a z MP4 vám toho moc nenapíšu :D
Až se vrátím napíšu vám zážitky, maléry a kraviny co se Ziki uděláme :D

Sirenix

17. ledna 2014 v 10:00 | Babu |  Obrázky, Animace
Sirenix-FanArt

Celá serie HP již od pátku!

16. ledna 2014 v 10:00 | Babu
Tak, dneska místo obrázku článek :-) jak někteří ví u nás na nově už tento pátek začne od začátku serie HP=Harry Potter i s 2. Částí 7 dílu. Sice jsem h viděla už milionkrát-mimochodem naše rodina, spíš já s mamkou jsme na HP víceméně závislí :-D 17.1 se odvysílá 1. díl nebo-li Kámen mudrců. V tom dílu jsou takoví malí, roztomilí a hloupí :-D no nic nebudu to tu rozpyplávat jelikož bych zase začala mllet kraviny :-D jednoduše se hrozně moc těším :-) ps. v sobotu jedu na lyžák tak tu budete mít infornační článek ;-)

Flora, Roxy a Stella jako W.I.T.C.H

15. ledna 2014 v 10:00 | Babu |  Obrázky, Animace
Flora, Roxy a Stella jako W.i.t.c.h-FanArt

Stella Enchantix-FanArt

14. ledna 2014 v 10:00 | Babu
Úplně nádherná Stella Enchantix-FanArt

Tritannus a Icy

13. ledna 2014 v 10:00 | Babu |  Obrázky, Animace
A další obrázek Icy a Tritannuse-FanArt

Icy a Tritannus

12. ledna 2014 v 10:00 | Babu
I když jim to nevyšlo...-FanArt

Bloom v zimě

10. ledna 2014 v 10:00 | Babu
Bloom v zimě-FanArt

Bloom Harmonix

9. ledna 2014 v 10:00 | Babu |  Bloom
Božská Bloom v přeměně Harmonix-FanArt

Layla Harmonix

8. ledna 2014 v 10:00 | Babu |  Layla/Aisha
Layla Harmonix-FanArt

Layla Sophix

7. ledna 2014 v 10:00 | Babu |  Layla/Aisha
Krásná Layla Sophix-FanArt

Winx Sirenix

6. ledna 2014 v 10:00 | Babu |  Obrázky, Animace
Krásný Sirenix
Layla:

Stella:
Tecna:
Bloom:
Flora:
Musa:

Info a nové blogy

5. ledna 2014 v 11:20 | Babu |  Info
Tak jsem procházela deviantary a našla jsem plno obrázků. Přednastavila jsem cca do 13. ledna, ale budou přibývat, protože nevím jak to bude ze školou a teď se nesmím rozptylovat ani Melisou ani nad pozastaveným LaJ. Do pololetí už moc času nezbývá a mé známky v některých předmětech jsou hrůzné. Navíc 18. ledna jedeme s ročníkem na lyžák, tudíš další týden na opravování v háji...příběhy-příběh (pokud budete chtít) budou vycházet asi jen o výkendech. Obrázků bych ráda přednastavila víc, ale nějak se mi nechce polovina zobrazit, ale budu to zkoušet ;)
Teď k novým blogům:
Dřív jsem si říkala, proč lidi mají několik blogů? Přece na svůj blog dáš všechno co potřebuješ, ne? Zjistila jsem, že to není prava. Když máš blog, ve kterém je název Winx tak tam asi těžko budou hledat věci o knížkách a jiných seriálech. To je docela logické :D
Takže mám dva nové blogy:
angel-friends1.blog.cz vím, že většina seriál andílci nezná, ale kdyby jo, byla bych ráda, aby jste tam zašli a občas klidně nechali komentář :)
my-world-of-book.blog.cz tento blog je o knížkách. Budou tam recenze (na jedné právě pracuji), oblíbené knížky, doporučené knížky apod.

Musa a Riven jako Romeo a Julie-FanArt

Melisa a planeta Mythus 1. kapitola 9. část

4. ledna 2014 v 14:30 | Babu |  Melisa a Planeta Mythus
Tak poslední část 1. kapitoly. Konečně :D
Zdála se mi noční můra:
Byla jsem někde na pláži. Spokojeně jsem se opalovala, když se najednou zatáhlo. Vedle mě stála nějaká stará a dřevěná chatka. Rozletěli se dveře chatky a z ní vyšel jednooký páprda. Nebezpečně se ke mně přibližoval a já se honem zvedla z ručníku, když mě začal honit. Honil mě po celé pláži a já utíkala s rukama nahoře. Vypadalo to docela komicky. Jako v těch parodiích na horory, ale cítila jsem se děsivě. Pak začali odevšad vylézat pavouci. Jestli vám není jasné, co jsem předváděla v dějáku, tak vám to stručně vysvětlím. Nesnáším pavouky! Nikdo o tom neví, tak prosím mlčte. Děkuji za pochopení. Vaše Melisa. Tak dál. Pavouci vylézali odevšad. Pak to bylo jednoduché. Vrhli se na mě. Přibližovali se a přibližovali, a pak mi vlezli na nohy a nakonec i po celém těle. Bylo to nechutný! Nakonec jsem se probudila s velkým výkřikem:"Ááááá!" Vedle mě seděla Jenna. Trochu jsem se posadila.
"Klid" konejšila mě "Asi se ti jen něco zlého zdálo. To se nám občas stává" cože? Vzpomněla jsem si co se asi za…Jak dlouho jsem vlastně spala?
"Jak dlouho jsem spala?" zeptala jsem se a zívla jsem si
"Asi dvě hodiny. Spalas jak zabitá" zasmála se
"Aha" pořádně jsem se posadila a chytla se za hlavu
"Bolí tě hlava?"
"Nevím. Možná. Je mi jako kdyby mě někdo praštil páčidlem nebo baseballovou pálkou"
"To zachvilku přejde. Znám to" usmála se na mě Jenna
"No, když myslíš"
"Co se ti vlastně zdálo?" zeptala se
"No, vím, že jsem byla na pláži a honil mě nějaký jednooký magor a-"
"Kyklop?" přerušila mě Jenna
"Nevím, nemám v hlavě encyklopedii"
"Hm…"
"A nakonec se tam objevili pavouci a já se probudila" vysvětlila jsem. Jenna se zamyslela "Proč se ptáš?"
"Ze snů se občas dá odhadnou budoucnost"
"To mě jako bude honit po pláži jednooký mužík?"
"Co víš" mrkla na mě Jenna. Ozvala se rána a pak výbuch.
"To je ta vaše "ochrana"" bylo slyšet Jasona
"Říkal jsem částečná. Navíc, vydržela skoro tři hodiny, což je hodně na to, že tu jsou tři polobohové!" řekla taťka. Došly jsme s Jennou do obýváku.
"Co se tu probůh děje?" zeptala jsem se. Táta s Jasonem se otočili a hleděli na mě jak paka. Taťka s Jacem stáli kousek ode dveří. Podívala jsem se ke dveřím a tam stál…jak tomu Jenna říkala? Kyklop? Jo, přesně ten. Vypadal podobně jak ve snu, ale tady byl o 1-2 metry vyšší.
"A hele. To je ten člobrda ze snu!" řekla jsem a ukázala na něj.Zamilovanost♥

3. ledna 2014 v 18:36 | Babu
Jak už napovídá nadpis, jsem zamilovaná. Včera jsem byla se Ziki v kině na Frozen Ledovém království. Film byl fantastic, good, excellent...!!! Víc anglických slov neznám :D Sice mě naštvalo, že přeložili Let it go a začali o 15 minut pozdějc, ale s tím už nic nenadělám :D Elsa byla super! Jak zpívala a kouzlila. Sněhulák Olaf, byl hrozně srandovní :D Kristoff mě připomínal Evžena z Na Vlásku :D Sob Swen mi zase připomínal Maxima (koně z Na Vlásku) a Anna, která byla hrozně dotěrná a chtěla pomoct své sestře. No prostě film byl úžasnej stejně jak písnička z titulků Libre Soy♥ a Ziki: říkej si co chceš, stojím si za svým :D Konečně jsem našla stejně úžasný film jako je Na Vlásku :D
Tady je ta písnička:
Let it go:


Silvestr a Nový rok

1. ledna 2014 v 17:24 | Babu
Tak co, jak jste si užili Silvestr a oslavu Nového roku? Já jsem si to užila úplně skvěle :D 30. byla taková malá předoslava, kdy jsem spala u Ajuskhy :) Musím říct, že bylo pár hodně velkých záchvatů smíchu a asi tucet mandarinek :D a abych nezapomněla, úžasný chat s blogery :) 31. spala Ajuskha u nás :D nejdřív asi 5 dílů TSC (The secret circle) a pak nás moje mamka víceméně porazila v dostizích :D Na oslavu Nového roku jsme otecřeli dětský šampus. NEZKOUŠET!! ale vážně, oni do toho šampusu dávají alkohol :D byly jsme po něm jak střelené :D a asi ve 2 hodiny ráno, když jsme nemohli spat, jsme si pustili pan a paní Smithovi :D
A jaké byli vaše zážitky?? ;)