!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Červen 2014

Nominace od Kessie :*

30. června 2014 v 15:30 | Babu
Pravidla:
Řekněte o sobě 10 věcí
Odpovězte na 10 otázek blogera, který vás nominoval
Nominuj 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů
Vymyslete 10 otázek pro ty, které budeš nominovat
Informuj blogery o tom, žes je nominoval/a
1. Je mi 14
2. Jsem holka :D
3. V úterý jedu do Podmitrova? Myslím :D
4. Právě koukám na Simpsnovi
5. Včera jsem šla spát skoro ve dvě hodiny ráno :D
6. Mám psa
7. Nejradči čtu fantasy knížky a tlusté bichle :D
8. Mám ráda animáky a kreslené filmy
9. Mám ask, facebook a skype
10. Právě si píšu s T!motej a Kessie :33

1. Znáš MLP??? Jestli ano, koukáš či koukalas na to někdy???
Znám :) tak párkrát jsem to viděla
2. Na co se na Léto nejvíc těšíš???
Neuvidím svou třídu :3 a taky na teplo, koupák, dlouhé spaní :33
3. Máš ráda Vafleee???
No samozřejmě :3 :D
4. Tvoje oblíbená barva???
Fialová
5. Měla si někdy takové přání o kterém si věděla, že se nesplní, ale pořád si v ně věřila???
Pořád věřím :)
6. Tvoje oblíbené zvířátko???
Těch je ;)
7. Z čeho si chytla největší záchvat smíchu???
Jéžiši, těch záchvatů už bylo, že si to už ani nepamatuju :D
8. Co by sis přála nejvíc na světě???
To je tajemství ;)
9. Puntíky nebo proužky???
Asi puntíky :)
10. Jaké tři věci by sis vzala na pustý ostov???
jééj :D Kamaráda/y (jestli je to věc :D), hekou a pohlednou pomoc :D a dostatek jídla a pít

Otázky pro nominované:
1. Co budeš dělat v létě?
2. Tvůj oblíbený film/filmy?
3. Jaké je u vás počasí? :D
4. Máš notebook, počítač nebo tablet?
5. Co právě děláš?
5. Téda už jsem v půlce :D Oblíbený seriál/y?
6. Aby toho nebylo málo oblíbená knížka/y?
7. Jsi přihlášená na nějaké sociální síti?
8. Božé já už nevím :D Jak se máš?
9. Máš doma zviře? (počítá se i bratr a sestra ;) :D)
10. Jsi ráda, že už je konec? :D

Nominovaní:
winxclubisbest
Amber
Lucy
Lenča a Verča
Stellinka


Vízo

27. června 2014 v 21:02 | Babu
Ahoooojte :) Dneska se rozdávalo vízo, jak ste na tom?? já jsem byla děsně překvapená!!! :O Učitelka řekla moje jméno, šla jsem k ní a teď ona: "Prospěla s vyznamenáním" já na ňu hledím jestli si ze mě dělá prdel srandu a zaječím: "CO???" :O :D no asi to vypadalo dost komicky :D minulé pololetí jsem měla dvě trojky, ale teďka jsem to vyšvihla na dvojky a něco jsem si opravila aj z dvojky na jedničku :3 Dneska jsme měli jenom do 10:30 tákže pohodáá :D Ráno jsem došla do školy a učitelka mě našla v šatně, tak mi řekla ať si pohnu a du do tělocvičny, došla jsem tam a Ziki, která už seděla na lavce (naše třída tam přišla nějak dřív no :D) na mě: "Nějak pozdě ne?" přitom já nepřišla pozdě, přesně v 8:00 jsem šla do tělocvičny, možná jsem tam došla až 8:01, ale stejně jsem došla na čas! :D Náš "milí" pan ředitel, který neměl svůj lososový svetřík (:OO) pronesl svůj vééééélmi dlouhý a nudný proslov, rozloučili jsme se s učiteli, kterí odcházeli (po Švehlíkovi se mi bude stýskat :() pak ještě nějaké kraviny mlel, ale kdo by ho poslouchal? Šli jsme do třídy, kde jsme si mohli dělat co chceme a Filip, Tomáš a potom párkrát i Broňa mě furt brali věci!! -_- To pořád, záloška do knížky, klíče, mobil co sem tam ještě měla? :D no prostě mi pořád něco brali, já je za to mlátila...toš pohoda, když jsem na ně zrovna neřvala. Borňa mě dokonce i řekla, že mám záchvaty vzteku, nemají mě štvát :P :D. jednu fobu jsme i Ziki štvali, když si četla. Já na spolužáka, že: "Jace né Jason" (nečtěte to Džejc a Džejsn, ale proste Jace a Jason :D) a on" Jason, princ Krasoň, toť jméno mé" a prostě všichni vysmátí xD pak jsme dostali vízo (hhihi prošla jsem do dalšího ročníku, muhehe :D) potom jsme měli zas volno, seřvala jsem Kačku (spolužačku) tak pak brečela a nakonec jsme odnášeli lavice. Jó a předtím jsem šla ukázat vízo bývalé paní učitelce :3. Nakonci jsem pouštěla pár písniček a Tom s Honzou tam prostě dělali kraviny :D Šli jsme na oběd, ale něšlo nám čipnot, tak jsme museli za tou ženskouu co dává obědy a říct jí o lístek -_- byla jsem hladovááá :( mimochodem ten oběd nebyl nic moc -_-. Po škole jsem zavolala mamincéé a šli jsme no nejdřív jsme měli jít do cukrárny, ale pak mi koupila zmrzku a šli jsme do restaurace na pečené palačinky :3 a pak jsme šli koupit knížku :33 už 3 za dva týdny hihi :D první byla Bohové Olympu Hádův chrám, pak pekelné stroje mechanicky anjel (mám to ve slovenčtině, páč jsme byli v Bratislavě) a tahle je Zelená jako smaragd. Sakra menám to kam dávat!!! :D knihovna plná a knížky se mi válí po pokoji ve sloupcích, na nočním stolku, komodě... :D A zrovna teďka píšu tenhle článek, projíždím facebook a čtu si, a čučím na óčko což mi připomíná, že bych měla skončit se psem, jůůůů Neříkej mi baby, tak až potom :D
ten obrázek mě dostal XD
Nejsem exponát co má tě hřáááát, protože jááááá nejsem jenom tvááááá :D no nic du čaute :)
jóóóó a blíží se konec kontroli a nábor affs tak kdo se ještě nezapsal tak ať si pospíší :)))

Hnusných 14!

18. června 2014 v 7:00 | Babu
Čao lidičky! Dneska mám hnusné čtrnácté narozky. 14 se mi prostě nelíbí. Připadám si až moc dospěle -_- lidičky já jsem maléé dítě, které miluje animované filmy, seriály, knížky a chová se jak střevo (to vám může potvrdit kdokoliv kdo mě zná) :D
Snad vždycky se na moje narozky uzavíraly známky a mě to vždycky děsně štvalo, sice nevím proč, ale štvalo :D A tento rok néé!!! :D Uzavírají se až zítra což se super! :D Jsem asi jedna z mála co nerada slaví narozky, ale mě jednoduše stačí jablečná dort (:3) a mamka s bráchou popřípadě se Ziki a ještě jednou kamarádkou, pak možná ještě babička a děda, ale to je všechno. Letos ani moc nic nedostanu, protože jsem jela do Anglie na na dvoje hory, ale mě to neva, poslední dobou jsou mi dárky putna ;). Jelikož mi číslo 18 nosí smůlu (nikdy si s ním nezahrávejte! :D) tak doufám, že se mi nic nestane :D.
Můj den bude zřejmě vypadat takhle: Ráno se vzbudím a nebudu mět páru, že mám narozky, ve škole si Kačka bude zas stežovat: Adélka to, Adélka tamto takže mě naštve, párkrát ji probodnu mím zlým pohledem, takže zase bude tvrdit, že mám blbou náladu a já nemám blbou náladu! :D a mezitím mi Ziki připomene že mám narozky :D. Takové normální narozky :D.
To je všecko, tak achoooj :D

Můj dnešní den -_- :D

17. června 2014 v 20:08 | Babu
Ahojte :) Tohle je něco jako "deníček", prostě vám shrnu co se mi dneska stalo -_-

Tecna a Flora XD

15. června 2014 v 21:13 | Babu |  Obrázky, Animace
Tak to mě dostalo XD

Melisa a planeta Mythus kapitola 3. část 1.

8. června 2014 v 22:40 | Babu |  Melisa a Planeta Mythus
No není možná, já vydávám už druhý článek za den! :D I když bych to radši ani nevydávala...kapitola od kapitoly, část od části mi to příjde horší a horší...:( Navíc jsem vnechala 2 stránky v bloku, protože to, co jsem tam napsala byla naprostá hovadina! No ona je to blbost stejně -_- A na přání Vei jsem vydala malinko delší část, ale ne o moc :)
Kapitola 3.
Tábor Krev Bohů
Vešli jsme za bránu a vyletěla nějaká baba a začala na Jennu a Jasona ječet
"Vy dva! Co si jako myslíte, že děláte?!" Jenna s Jasonem se na sebe podívali, jako kdyby si říkali: Ajaj, je to tu… "Jste rok pryč a ani se neozvete! Teď nám hlásili přepadení Kyklopů u Grega doma! Měla jsem hrozný strach! A ty jsi kdo?!" konečně se na mě ta ženská podívala. Jaké já to mám štěstí na milé přivítání.
"Melisa" řekla jsem, ale když jsem viděla její pohled, okamžitě jsem rozpačitě dodala "paní"
"Kdo je to" zeptala se znovu a otočila se na Jennu a Jasona
"Melisa, právě ti to řekla" odpověděl jí Jace
"A to je kdo?"
"Nový polobůh" vložila se do toto Jenna "Jinak by nemohla projít bránou"
"Ehm" ozvala jsem se "Uniklo mi něco?"
"Lis, tohle je naše babička" představila mě Jenna "Babi, tohle je Melisa, ale klidně jí říkej jenom Lis"
"Dobrej" pozdravila jsem
"Ahoj" řekla "A teď k vám dvoum. Proč jste se neozvali? Celý rok jste se neozvali, máte vůbec představu, jak moc jsem se bála?"
"Promiň," omluvila se Jenna " ale nemohli jsme jenom tak dát vědět, víš jak je to s mobilama navíc, když jsme zjistili, že je Lisa polobůh, tak jsme nemohli dát vědět už vůbec"
"Fajn" řekla nakonec bábina "Běžte si vybalit, zbytek mi řeknete později"
"Kam máme, ale umístit Lisu?" zeptal se Jace. Jáj, to znělo jako kdyby, jsme byli v nějakém krematoriu.
"Zatím jí nechte u sebe ve srubu, pak se uvidí, jestli se k ní rodič přihlásí" Jenna s Jasonem přikývli. Vedli mě uličkou.
"Kam to vlastně jdeme?" zeptám se po chvilce
"Do srubu" řekla Jenna
"Kam že?"
"Každý bůh má svůj srub, teda skoro. Je tu 12 srubů, pro 12 hlavních bohů. Zatím se ubytuješ u nás, než zjistíme, kdo je tvoje matka nebo otec" vysvětlil mi Jason
"No doufám, že to nebude Hádes nebo Zeus, vždycky mi přišli z učitelova vyprávění hodně mrzutí" řeknu
"Být tebou dávala bych si pozor na jazyk, bohové jsou hrozně…ehm, jak bych to řekla…citliví. Lehce se naštvou" řekla mi Jenna. Vím naprosto přesně jak to myslí. "A navíc, to že bys byla dcera Háda nebo Dia je víc než nepravděpodobné. I ve tvém případě"
"No když myslíš. Jak se vlastně zjistí, kdo je moje matka nebo otec?"
"Buď se k tobě přihlásí u Velkého ohně, nebo kdykoliv jindy"
"Jasně. A kdo je vlastně váš rodič?"
"To ti radši řeknem, až budeš sedět nebo se nám tu ještě skácíš k zemi" řekl Jace. Nic jsem nenamítala, dneska jsem se na zemi válela dost. Před dřevěnou chatkou jsem si všimla nápisu Afrodita. Tak to si ze mě dělaj srandu. Vešli jsme do srubu a vevnitř to bylo obrovské, když jsme byli venku, bylo to mrňavé. Jenna s Jasonem si dali věci na postel. Všimla jsem si ještě pár děcek. Některé byli stejně staré, jiné starší a všichni čučeli na mě.
"Co se tu děje?" zeptala jsem se Jenny šeptem.
"No jo, úplně jsem zapomněla!" řekne a práskne se do čela "Bando, tohle je Melisa, ale klidně jí říkejte Lis, Lis tohle je Kevin, Sára, Kuba, Luke, Elisabeth, Lusiana, Emily a Káťa. Většina tu ještě není, ale na tyhle se můžeš, na rozdíl od těch ostatních, vždycky spolehnout"
"Nazdárek" pozdravila jsem je
"Čau Lis" řekli všichni najednou. Tak tohle mě fakticky dostalo, u Jenny a Jasona sem si trochu zvykla, ale tohle bylo něco! A pak se vrátili ke své oblíbené činnosti. Nevím, co to bylo, ale něco určitě.
"Tak, kam si mám dát věci? No jo, já vlastně žádný nemám. Tak aspoň, kam si můžu sednout?" zeptala jsem se
"Hm…" zamyslela se Jenna "Kevine? Přibyl za ten rok někdo nový?" černovlasý kluk s tyrkysovýma očima (což vypadalo zajímavě, ale slušelo mu to) zvedl hlavu a odpověděl: Jenom dva, ale ti mají postel vzadu. Musím říct, že celý ten rok tu bez vás byla nuda. Nebylo skoro kam píchnout navíc ještě kvůli té potvoře" Jenna se otočila zpátky ke mně "Tak tvoje postel bude třeba tadlencta. Skříň máš tamhle a koupelka je tam a tam" ukazovala Jenna
"A teď k tvojí otázce. Tohle je-" než to Jace stačil doříct, záchvat smíchu už dýl nešel zadržet. Zas jsem se řehtala jak vyšinutá.
"Já vím jaký je to srub" skočila jsem mu do toho "Stihla jsem si to přečíst už venku"
"Potom nechápu, proč se směješ až teď" řekla Jenna
"Víš, jak bylo těžké zadržovat smích? Afrodita, bohyně růžové" chlámala jsem se na celé kolo.
"Být tebou, moc bych se nesmál, kdoví co se vyklube z tvé matky nebo z tvého otce" řekl Jason. Přestala jsem se smát.
"To je fakt" potvrdila jsem. Po minutě trapného ticha promluvila Jenna: "Tak pojď Lis, provedem tě tu" něco mi na Jenně přišlo divný. No jó, už vím. Kam se poděla ta její trhlost?
"Mám otázku Jenn. Kam se vytratila tvoje šílenost?
"Žádnou šílenost nemám. Jenom jsem to předstírala"
"Proč?"
"Protože to byl jediný způsob, jak jsem ti dokázala neříct o tomhle všem" řekla a rozhodila rukama kolem. Nechápala jsem to, ale radši jsem se už neptala. Myslím, že pořád je trhlá, sice o něco míň, ale pořád je.

"Tak pojď ven, provedem tě tu" řekl mi Jason.

Pixies

8. června 2014 v 16:25 | Babu

Pomoc

3. června 2014 v 22:37 | Babu

Čao :-)
potřebuju od vás poradit
Která s kombinací se vám líbí nejvíc?
Kate Worsnerová
Lea Worsnerová
Nebo popřípadě Leela Worsnerová?
Ziki říkala, že Kate, ale nevim to se mi moc nelíbí a moc se mi to k ní, ale trochu se to hodí malinko k jejím vlastnostem...T!motej zas říkala, že Lea, to se mi tam hodí hodně, ale ono je to takové tvrdé k jejím vlastnostem, jenže ona už pak nebude taková citlivá...:-D je to zmatené :-D
Dala bych vám to do ankety, ale můj tablet mi to nechtěl dovolit :-D tak prosím hlasujte v komentářích děkuji :-) :-D
Asi bych vám měla vysvětlit k čemu to je co? :-D i když si myslím, že to asi víte, no jo je to k příběhu, ale neznáte ho ;-) :-P ale třeba někdy vydám kousek, ale o tom pochybuju :-D těch příběhů už je....:-D a některé ani neznáte :-D
Ok končím, páč mi zase začalo hrabat, stejně zas půjdu spat po půlnoci....:-\ :-D
Jo a co se týče příběhů hihi :-D Melisu bych teoreticky mohla vydat hned, kdybych měla notebook což jsem až do včerejška měla hihi :-D jenom mi vadí že mám málo předepsaných částí 2-3 kapitoly :-D a taky protože je to divné..:-D a co se týče LaJ s tím si nejsem jistá vůbec...možná pár věcí i vyškrtnu....no ale to vám dám pak ještě vědět ;-)