!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Srpen 2014

7.10.2014!!!!

28. srpna 2014 v 11:00 | Babu
Ten pocit, když po 14ti etech zjistíte, že jste prej hyperaktivní.... :D

Okej, tenhle "článek" bude víceméně o ničem, ale co už :D
Takže pro ty, kteří mají rádi Percyho Jacksona a tudíš i druhou serii Bohové Olympu/Heroes of Olympus (blbě to přeložili, ale hádat se nebudu no...) a ještě to neví, tak pátý díl, takže ten poslední :'(((((((( vyjde v originnálu už 7.10. 2014!!!!!!!! wohou! Náhoda mám dva dny předtím svátek :D
V Česku vyjde asi zas tak na jaře, v dubnu, v březnu a na slovensku možná ještě dřív :3333333
Poslední dl se bude jmenovat Heroes of Blood (myslím) a úpe moc se těším :33 ještě ale musím přečíst 4. díl, který mi zatím stojí v pokoji v knihovně :33
Jo a nemůžete někdo říct mém já ať si už sakra nekupuje nebo nedostává další knížky, když to sakra nemím kam dávat!???
Za červen, červenec a srpen mám asi 14 nových knížekm, když počítám Hunger Games za jedno, páč to mám v tom jednpm svazku :33
Okej, už přestanu prudit, užijte si zbytek prázdnin :(((((( a ádios :)

Once Upon a Time

19. srpna 2014 v 16:00 | Babu |  Filmy, seriály
Rozhodla jsem se, že vám představím pár svých oblíbených seriálů, kdyby jste se třeba nudili :)

Once Upon a Time= Bylo Nebylo


Pohádky existiují. A v jedné z nich zlá čarodějnice všechny postavy z pohádkového světa taklela a uvěznila ve skutečném světě, kde si už nikdo z nich nepamatuje, kým původně byl.
Seriál je o tom, že Regina, evil Qeen, která zaklela Snow White, se chce pomstít a dosáhnout tak svého šťastného konce. Zakleje kletbou všechny pohádkové bytosti a pošle je do Storybrooku, kde si žijí a na nic si nepamatujou. Jen jedna osoba, která může kletbu zlomit, Emma Swan, je dcera Snow White a prince Charminga.

Na tenhle seriál jem narazila náhodou u svojí oblíbené knižní blogerky, kde ho vychvalovala do nebe ne-li výš. Okamžitě jsem si ho oblíbila, nejenom kvůly těm pohádkám, ale mělo to takový super nápad :D. Včera jsem se s úspěchem odívala na 1. serii a teď se mi načítá ta druhá :3. Konec mě dostal! Viděla jsem, že to končí a málem jsem začala na ten notebook řvat, jestli si ze mě dělají prd-srandu, že to takhle skončit protě nemůže! :D

Moje dvě oblíbené poostavy:
Okamžitě jsem si oblíbila Rumpelstiltskina, je boží :33 :D Jenom se divíte, s kolika pohádkovýma bytostma uzavřel dohodu, jak je mazaný a ty jeho plánny...skoro ve všem má prsty on :D
A pak ještě Reginu, evil Qeen (no jo, zabij te mě :D). Asi ve 2. díle, zjistíte, že i ona chce svůj šťastný konec, a že zlé bytosti většinou nejsou tak zlé jen to myslí...jinak. A ikdyž je zlá je vidět, že má Henryho ráda. A navíc, jako jediná si pamatuje kledbu...teda aspoň nejdřív.

Asi jako každý seriál, má i tenhle svoje mouchy. Občas je některý díl až moc protáhlý, nic se tam neděje...ale pak to zas napravý další díl, nebo klidně stačí konec a okamžitě si musíte pustit další díl.
Sriál je propleten mezi skutečným světem ve Storybrooku a mezi pohádkovým, kde se zjišťuje, jací byli tam a jaký byl doopravdy jejich příběh.
OUAT je i vtipn seriál, někdy i trochu lehčí. Dějí se tam i normální věci, třeba se někdo zamiluje do někoho kdo už je několik let vdaný apod.

Jestli se chcete něco dozvědět o pohádkách, tak doporučuju. Jsou ZATÍM 3. serie po 22. dílech po 42minutách a kdo je fanda Frozen, ve 4. serii se tam objeví i Anna a Elsa, ale na 4. serii si musíme ještě 39 dnů počkat.
Once Upon a Time je v angličtině s titulkama nebo ve slovenštině a kdo by se chtěl na to kouknout tak dole budou odkazy :)


A ještě párfotek :)
Pardon,a le tohle jsem sem prostě musela dát! :D :


A odkazy: http://koukni.cz/hledej?hledej=Once+upon+a+time v angličtině s titulkama
http://www.sledujuserialy.cz/once-upon-a-time/serie-1 1. serie ve slovenštině, ostatní jsou v angličtině s titulkama, ale blbýma tak doporučuju na tom koukni.cz ;)

Tak třeba se na to někdo koukne, ale je to fkat supeeer!! :D

Sem fakticky děsná -.-

13. srpna 2014 v 22:44 | Babu |  Info
Ciao lidičky :-)
Hned ze začátku 2 věci: 1) není to nic mom optimistický článek, kde :-) není nouze o smajlík typu : -.- a gramatických chyb 2) píšu s tabletu takže když slovo nebude dávat smysl o=p i=o atd...kdyžtak si něco domyslete ;-)
Em, že by konečně pořádný článek, krom příběhů? Smůla! Ok, ksem fakticky děsná, vim no. Přidávám jen samé FF a to se k tomu musim donutit, takže tak jednou za 2 týdny -.- Jelikož budou končit prázdniny, za pár týdnů (no pleas no) tak brzo určo budu mět zas depku, že dojde nový učitel fyziky Valenta (no pleas no) a mě bude zas několik let trvat než to pochopim -.- a pak se budou řešit střední školy...to je tak, když nevíte, kam chcete jít a vaše matka vás furt tahne do brna na gympl, i když jí pořád říkáte, že do brna nechcete a na gympl nemáte -.-
Pár věcí kolem blogu:
1) napadlo mě, že bych tady s tím možná sekla, ale pak sem si řekla, že sem naprosto vypatlaná, takže ne nehodlám zkončit, šampus a oslavu si nechte na pozdějc ;-)
2) chtěla bych přidat 3 FF, ale nevim kterou xD jsou na výběr 3 takže se musim rozhodnout kdyžtak poradit se svým dvojčetem -.- :D (není to moje opravodvé dvojče, jen tak mimochodem!)
3) příběhy....hups...LaJ...tákže chci ten příběh už konečně ukončit, páč už mě to občas fakt nebaví...teda aspoň ten orvní díl, druhý už je víc promyšlený, ale to jenom, kdyby jste měli zájem :-) takže, kdyby se to najednou všechno (v tom příběhu) hrozně zrychlilo a bylo toho moc najednou, tak pardón -.-
No Melisa ta nic a ten 3 si mosim rozmyslet...-.-
4) mám pár nápadů na články, jenomže lenist je zlo a vždycky mě přemůže...hlava jo, ale tělo sorry...a to sem zlá dost :-D chci přidat ještě jeden obrázek, který mám uložený asi už od března a namalo-spíš dovymalovaný už asi od ledna? Února? Nevim...
5) ruším (teda až se k tomu konečně dobelhám-ne nemůžu to uděkat teď, pác jsem naprosto blbá -.- :-) ) rubriku s těma otázkama (línej člověk, ktererj nechce psat celý název -.-) a dávám vám sem můj ask, kde možete mět otázky na cokoliv ;-) maine ask http://ask.fm/Jebexiii
6) omlouvám se že moc nekomentuju jenom některé blogy, ale budu se to snažit spravit
Tak to je asi všecko, nebudu plýtvat vašim časem v článku o ničem -.-
A eště obrázek ;-)
Hihi xD

Melisa a planeta Mythus kapitola 4. část 2.

8. srpna 2014 v 13:02 | Babu |  Melisa a Planeta Mythus
Thank you Vea, donutilas mě to konečne opsat :-D
Ve tmě se najednou objevilo modré světlo a celou mě obklopilo.
,,Hej!" předemnou se z čista jasna objevila postava nějaké ženské.
,,Ahoj, Meliso" pozdravila mě.
,,Dobrej někdokohoneznámavživotějsemhoneviděla"
,,No jistě. Meliso, já jsem Athena"
,,Předtím jste vypadala jinak"
,,Můžeme se měniť do jakých koliv podob, v jakém koliv věku, ale to teď není důležité. Jsem tvoje máma" rozevřela ruce a asi si myslela, že jí padnu do náruče a začnem si povídat, jako kdyby jsme se znaly roky. Místo toho jsem začala couvat dál od ní.
,,Děje se snad něco?" zeptala se.
,,Jo! Děje! Tohle se děje" rozkřikla jsem se a začala šermovat rukama ,,Řekněte mi, že všecko, co se dneska stalo byl jenom sen a já se probudím v tom děsném internátu s uječenou Cassis"
,,Jsem tvoje máma, klidně mi můžeš tykat"
,,Jo, stejně jako vašich 1000 dětí, že?"
,,Tolik jich zas nemám" uchichtla se
,,Heleďte, musela jste se asi spléct. Já nejsem vaše dcera. Vy jste bohyně moudrosti a války nebo nečeho takového ne?" přikývla. ,,Tak vidíte! I kedlubna je chytřejší než já!"
,,Ale co to plácáš? Máš ti v sobě. Děláš plno moudrých věcí"
,,Keci v kleci! Co to tu melete vy?!" zakřičela jsem na ni.
,,Lis-"
,,Meliso" přerušila jsem ji ,,Pro vás Meliso"
,,Meliso, vím, že je to pro tebe těžké pochopit-"
,,Super" skočila jsem jí znovu do řeči ,,Teď mluvíte jak taťka. Nejdřív se mi vetřete do krásného snu-"
,,Nic se ti nezdálo" namítla
,,To je jedno. A teď mi říkáte, že je to těžké pochopit? To teda ne. O nic jsem se vás neprosila! Vždyť vás ani neznám, proboha" tak ji, všechno tady to křičení, skákání do řeči a namítání všeho druhu mě už vážně nudí....
,,Těch bohů je víc, ne jenom jeden. Na to by sis měla dát pozor, jinak se zase ten mrzutý Zeus naštve a znovu shodí nějaké letadlo a pak se o tom bude týden mluvit ve zprávách. Ale o to teď nejde. Měla by ses uklidnit. Jsem tvoje máma a- a tak" řekla Athena.
,,A tak? Víte, matky jsou většinou osoby, které s dětmi vyrůstají a mají je rády. Zatímco vy, jste osoba, která se objeví ve snu, přihlási se ke mě, když jí ještě říkám a prosím, aby mě nechala na pokoji!"
,,Vím, že se asi zlobíš, ale všechno bude dobré" řekla s úsmvěvem na tváři.
,,Nic nebude dobré, když trčím nevím kde. Řekněte bohyni snů, ať mě vrátí zpátky a vy" ukázala jsem na ni ,,Zmiste!"
,,Žádná bohyně snů není. Je maximálně bůh snů, Morfeus" téda šáhlí méno, asi po něm pojmenovali morfium ,,A s ním nejsem za dobře" pronesla úplně v klidu, i když na ni ječím jak šílenec.
,,Vidíte? Tohle by kedlubna věděla" prohlásila jsem.
,,Kedlubna je zelenina. Zelenina nemyslí a nic neví"
,,Nekažte mi iluze! Heleďte, dnešek byl fakticky hodně náročný. Dojela jsem ze školy, kde jsem trpěla dlouhých 10 měsíců, moji nejlepší kamarádi mě přepadli před vlastním domem, dozvěděla jsem se, že jste moje matka a jte přes 3000 let stará, Jenna a Jason společně semnou jsou jacísik polobozi, jedu do nějakého tábora a k tomu se v MÉM snu objevíte vy a cosik tu blábolíte! Nechte mě na pokoji a zmiste odsud!"
,,No dobře" řekla trochu ublíženě ,,Ale věř mi, že se všechno změní a tebe čeká jestě spoustu dobrých, děsivých i smutných zážitků" řekla tajuplně.
,,Nepředvídejte mi tady budoucnoust a zmiste!"
,,Šak už jdu. Ale nevidíme se naposled" mrkla na mě ,,Kdybys potřebovala někdy pomoc, zavolej"
,,To bych si nejdřív musela vystát frontu , když máte tolik dětí" odsekla jsem ,,Navíc, já nepotřebuju pomoc" Athena jenom pokrčila rameny a zmizela.
,,No super, teď už vím, od koho mám to šak..." řekla jsem si pro sebe. A teď mě něco došlo.
,,Hej!" zakřičela jsem do prázdna ,,Jak se mám jako dostat?!"
,,Takže potřebuješ pomoc?" zeptala se Athena a znova se objevila.
,,Já nepotřebuju nikdy pomoc!" fajn, tohle nebyla uplně pravda....
,,No, jak myslíš" pokrčila znovu rameny a užnse chytaka zas zmizet.
,,Ne! Počkejte!" zadržela jsem ji.
,,Ano?" zeptala se a otočila se zpátky ke mě.
,,Dostaňte mě odtud, prosím" řekla jsem a rychle dodala ,,Ale tohle není pomoc, jednou bych se odtud stejně dostala"
,,Nedostala" usmála se na mě a luskla prsty. Všude se objevila tma a já se probrala. Rychle jsem si sedla a zamžourala. Byla jsem ve srubu a Jenna s Jasonem se zase hádali.
,,Já? Tys za to mohl!"
,,Né! Tys za to mohla!" ječeli na sebe.
,,Hej lidi" zabručela jsem ,,ale notak, už se zas hádáte?"
,,Vidíš? Vzbudili jsme ju!" řekla Jenna.
,,Jo...Ale vidím, že už se zas hádáte..." hádku mají jako jídlo nebo spánek, čištění zubů...to je fuk, prostě se hádají skoro pořád.
,,Nehádali by jsme se, kdyby neudělal takovou blbost! Kvůli němu-"
,,Kvůly mě?" přerušil Jennu Jason ,,Tys za to mohla! Neměla jsi mačkat ten čudlík!"
,,Ptala jsem se tě jestli ho mám zmáčknout a tys řekl jo!" bránila se
,,Myslel jsem, žes mluvila o tam tom čudlíku! Mělas ti říct přesnějc!"
,,Řekla jsem to dost přesně! Můžeš za to ty!"
,,Ne, ty!"
,Hej, hej, hej! To by stačilo lidi. Klídek. Nádech a výdech. Dost hádání, ano?" skočila jsem jim do toho. Oba najednou zmkli. ,,No vidíte, že to jde. A teď: Co budem dělat?" oba mi řekli denní plán: snídaně, jakýsik trénink či co, pak tu bylo ještě tu bylo ještě to moje stěhování věcí, moje milovaná část dne oběd, a pak další věci, ale ty jsem už nějak nepochytila. Když jsem se oblekla, šli jsme na snídani a jak jinak se uprostřed cesty znovu začali Jenna s Jasonem hádat, kvůly nějakém knoflíku, co Jenna zmáčkla.
Když jsem uviděla to jídlo zakručelo mi v břiše. Jídlo du si pro tebe!
,,No ne!" zvolala jsem ,,máte tu i pizzu!"
,,No jasně. Bezva ne?" řekl Jason. No teda! Lepší ti snad ani být nemůže. Nacpala jsem se skoro k prasknutí a pak jsem si šla pro kufr, abych si přestěhovala věci...