!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Září 2014

Taková menší úprava blogu...

27. září 2014 v 22:32 | Babu |  Info
Ciao :) Když tak čekám až se mi postahuje zbytek Harryho Pottera tak jsem si řekla, že to tu trošku poupravím :) Něco smažu, něco asi přidám, přejmenuju si konečně Kassie na Sasumi, přidám oblíbené blogy atd. CHtělo by to tu dat konečně pořádně dokupy (neberte mě vážně, když řeknu že by to potřebovalo, znamená to, že se kouknu něco udělám, přestane mě to bavit a už se k tomu nikdy nedostanu :D). Tak já se du dat konečně do toho ať to mám z krku :D.

Pro ty co čtou rádi moje bláboly: Zrovna jsem se dodívala na Rudá jako rubín, je to podle knížky a řeknu vám, že ta druhá půlka byla děsná hovadina!!! Vždyť to nedávalo vůbec smysl! A ta Gwendolin má být sympatická, milá a vtipná, myslíte, že to bude holka, kterou oblečete do černé? A proč z Laslie udělali černošku?? (Nic proti nim nemám jenom tak mimochodem). A ten příběh má být lehký, uplně stejně jak se čte, nejenom že to bylo tvrdé (jestli mě chápete :D) ale i takové moc šeré a ještě si k tomu připočítejte němčinu (která mi chvilkama zněla jako italština, ale fajn :D) tam je samé sch a dch a samé tyto kraviny, takže to bylo ještě horší -.- :D, prostě se mi to moc nelíbilo! :D Navíc tam prozradili věci z druhého dílu -.- mám štěstí, že jsem je už všechny četla :D.


Bloom a Icy

26. září 2014 v 17:24 | Babu |  Obrázky, Animace
Nejdřív mi blbe blog.cz, že i nejdou načíst obrázky, pak se odhlásím, že to zkusím znovu a ve vzteku jsem několikrát blbě napsala heslo a ještě ho tj mám blbě uložené, tak musím hodinu počkat, za asi hodinu přijdu a prej musím zas hodinu počkat, jako fakt? :DD A haleluja, konečně jsem se přihlásila!! :D Ta nová RIordanova knížka za včerejšek zaspamovala internet :D Včera toho byl plný facebook, samé fotky a statusy a tady toto všechno, aj Knižní vesmír o tom napsal článek! :O :D Hrooooozně se těším :33 A už jenom 11 dnů do 5. dílu Heroes of Olympus :33 a 2 dny do 4 serie OUaT :33 :DD Když se tak dívám na ten obrázek, tohle je možná i trochu co mě ve Winx chybí... Nic, du zas psat ten příběh do soutěže od Amber ;)

Všecko nej, Lis

23. září 2014 v 0:00 | Babu |  Melisa a Planeta Mythus
Ehe, už tu otravnou Melisu přidávám rok! :D Díky ní, jsem se sice občas nesoustředila na matiku, děják a ostatní předměty, ale co už, stane se, naštěstí učitelům to buď, bylo fuk nebo to ani nepostřehli...myslím, že spíš to druhé :D. Párkrát jsem si kvůli ní málem vyrvala vlasy, protože mě vůbec nic nenapadlo a měla jsem toho málo napsané, pak to byla zas hrozná blbost (a ještě bude) a nelíbilo se mi to atd...skoro všichni znáte ne? :D Takže bych chtěla popřát všechno nejlepší a ať mě napadnou taky jiné nápady než ty do dalších dílů :D (myslim na budoucnost no...)V hlavě mám další díly (2) ale bude to jenom na vás jestli je budete chtít :-) navíc ten třetí je hrozně divný xD Éj, ještě bych měla konečně dopsat tu 9. kapitolu, aby sem mohla dat tu pátou co? :D No nic, radši už končím, přeju všecko nej jak Lis tak mamce, která má dneska narozky (:D) a užívejte života, jestli nejste nemocní jak já :-)
P.S z toho příběhu jse udělala hroznou hovadinu xD od 5. kapitoly dál xD jo a taky konečně plánuju ju namalovat v PTS, sice to dopadne katastrofálně, ale tak je to vždycky :D

Kapitola 23.

16. září 2014 v 21:36 | Babu |  Letnička a Jarnička
Halelujáá! :D Už jste viděli trailer na Hunger Games Síla vzdoru?? Já jo a myslím, že je to asi dost dobré :D Já teda už všechny díly četla a nejradši bych vím to všecko vyspoilerovala, ale to byste mě asi zabili co? Tak radši mlčím :DD
KAPITOLA 23.
HOŘÍCÍ DŮM
"Zastav!" zakřičela na Letničku Jarnička "Dovol mi tu aspoň koupit koblih! Tady je mají extra křupavé a dobré"
"Fajn," souhlasila Letnička "Ale pod podmínkou, že mi koupíš taky"
"Mě taky" ozvala se Ettel
"Na mě taky nezapomeň!" řekla Arvanee. Jarnička došla ke stánku a koupila všem koblihy. Po chvilce už se všechny zakusovaly do koblih.
"Mělas pravdu, jsou extra dobré" rozplývala se Letnička
"Já se přece nepletu" řekla Jarnička s plnou pusou.
"Takže, když teďka máme plné břicha a líp nám to myslí, koho máme hledat?" zeptala se Arvanee
"Někoho, kdo je v nebezpečí nebo tak, abychom ho zachránili" řekla Letnička
"To budem prohledávat celé město, než se někdo najde?" zeptala se Jarnička
"Znáš naše štěstí? Klidně se s tebou vsadím, že ani za hodinu tu něco bude" odsekla Letnička
"Hodinu?" zasténala
"Říkám ani ne, za hodinu" Ettel s Arvanee se na ně pobaveně dívaly.
"Co?!" zeptaly se obě
"Ále nic" zasmála se Arvanee "Jenom je směšné, jak se pořád hádáte" Letnička s Jarničkou ji probodly pohledem "Jasně, to nebylo vtipný"
"Jenže zapomnělas, že naše štěstí je většinou neštěstí, takže se něco stane nám" řekla Jarnička
"Nó, to je taky možné" potvrdila Letnička. Chodily ulicemi asi čtvrthodinu, bez úspěchu.
"Proč si prostě nejdem někam sednout? Nebo domů? Kamkoliv! Půjdem někam a tam počkáme, až se něco stane."
"Protože to může trvat nekonečně dlouho" odsekla Letnička
"No ták, chci si sednout. S nohama nejsem zrovna moc velká kamarádka" namítla Jarnička
"Heleďte" ozvala se Ettel "Nechci vás rušit od další hádky, ale není to tam ten pomatenec s tím těsně trhlím jménem" ukázala. A fakt. Vykračoval si tam s těma ostatníma čarodějama.
"Co jsem ti říkala o tom našem štěstí" mrkla Letnička na Jarničku.
"Jo, ale těmhle bych se radši vyhla" řekla Jarnička "Spíš bych zachraňovala někoho z hořícího domu, než tohle"
"Myslím, že zachvilku budeš" vyhrkla Letnička.
"Jak to myslíš?"
"Tak jak to říkám, protože tohle kouzlo znám." Ukázala na čaroděje "chce zapálit dům"
"CO?" zeptala se Arvanee
"Chystá se zapálit dům. Chce nás tam nalákat"
"No, tak to se mu povedlo" zamumlala Jarnička
"Nemůžete ho nějak zastavit? Sešlete proti němu kletbu, usekněte mu hlavu, cokoliv!" naléhala Ettel
"Věř mi, že kdybychom mu mohly jenom tak useknout hlavu, udělaly bychom to."
"Musíme dovnitř" zavelela Letnička "A bylo by dobré, kdybyste tu vy dvě zůstaly"
"Ale proč? Já už se přece proměnila" zaprotestovala Arvanee
"Je to moc nebezpečné"
"Ale noták" prosila "Bude to pro mě dobrá zkušenost"
"Můžou pomáhat ven lidem z budovy" navrhla Jarnička "Aspoň do doby, než přijedou… Jak se jim tady u vás říká?"
"Hasiči?" řekla Ettel
"Přesně ti" potvrdila
"Fajn" vzdychla Letnička "Tak pojďme" Letnička s Jarničkou se vkradli do budovy, kde se přeměnily a letěli hledat toho, kdo to způsobil a popřípadě pomoct lidem, kteří by tam mohli uvíznout.
Arvanee s Ettel stály venku a pokřikovali na lidi, ať jdou ven, že hoří, ale ti si toho asi už všimli.
"Měli bychom se podívat dovnitř, jestli tam někdo nezůstal" řekla Ettel
"Ale Letnička říkala, že-"
"Jenom do přízemí!" přerušila ji "Kouknem, jestli tam někdo nezůstal a pak se vrátíme!" snažila se přeřvat Ettel ty sirény, které se blížily. Arvanee přikývla. Vešly do přízemí, kde ještě nebylo moc kouře, a začaly se dívat do jednotlivých bytů.
"Nic!" zakřičela Arvanee
"Taky nic!" ozvala se Ettel. Potkaly se na chodbě. "Je tu ještě jeden"
"Nikdo tu není, Ettel. Měli bychom se vrátit dřív, než se to tu zřítí" zakašlala Arvanee.
"Hnedka to bude, slibuju" Ettel se rozběhla k poslednímu bytu. Otevřela dveře a přesně proti ní stál Kurakaj s tou jeho bandou. Mávl rukou a kouzel zavřel a zamkl dveře.

"A kruci…" zmohla se jenom Ettel.

Winx Harmonix

11. září 2014 v 20:18 | Babu |  Obrázky, Animace
Winx Harmonix<3 a to už jsem si myslela, že jsem trochu aktivní :D twl...první hodina kickboxu....zitra se nepohnu...xD trochu jsem se pochlubit musela no xD

Zachraňme Arktidu!!

4. září 2014 v 19:31 | Babu
Ahojda
Netaha bych to sem, ale něco od vás potřebuju :D. Někteří to možná už ví, ale takové ty benzínky Shell, které spolupracujou s firmou LEGO chtějí v Arktidě vrtat, kvůly ropě a Greenpeace (organizace životního prostředí nebo něco takovéno) něco takového naprosto zamítá. Proč? Ehm, to je jednoduché, páč když budou vrtat, led v Arktidě bude tát mnohem rychlejc a životy všech těch zvířat bude...no bude v koncích. Greenpeace se snaží domluvit LEGU, aby se Shellem skončila a zamezila tak vrtu v Arktidě. LEGO to ale ppořàd odmítá a tak Greenpeace vytvořilo petici.
Tak to, já už ty petice podepsala dávno a jestli vám není životní prostředí aspoň trochu lhostejný, tak by jste to mohlio podepsat ne? :-)
Tady je odkaz na to, aby se z Arktidy stala rezervace a určitě na těch stránkách najdete i další petice, kdyby jste chtěli :-)

https://act.greenpeace.org/ea-action/action?ea.client.id=1848&ea.campaign.id=31382


Škola? Šak proč by né....:D

2. září 2014 v 18:56 | Babu
Za dva dny asi miliontý článek o škole na blog.cz tak proč ne další co? :D
Upozornění: Jsem vychlámaná jak něco takže tu bude trochu větší nálož smajlíků :DDDD
Jak se máte zatím ve škole? Já teda nic moc -.- :DD sedím s sice s Ajuskhou, ale před nama sedí Filip, kterej mi furt bere knïžku a pouzdro atd a Tomáš, který je furt otočený k Ajush a furt kecá -.- prostě na zabití -.- :DD
První den sem dojela do školy na kole na hřiště po asi 5ti minut jsem našla první spoužačku chvilku sme tak klábosily, pak došly další a čekaly jsme do 9 co teda kruci bude a kam pudem. Ještě mě volala Ajush že mám říct učitelce, že jim nejede autobus, ale místo toho sem řekla holkám ať počkají, že mě někdo volá a pak jsem jí to típla, tak byla naštvaná xDD dlooooooooouhý nudný proslov ředetele, který byl na tři stránky a ještě z obou stran... -.- jžš a ten rozvrh -.- twl horší sem snad neviděla -.- :DDD Někteří do mě zas ryli kvůly nehtům, spolužačka si chtěla semnou dat pálku, sem ju porazila, muhehe xDD no takový blbý první den, kdy sem pár lidem řekla, že jsou debilové, a když sem vyšla ze školy, tak sem párkrát nenávistně kopla do kola :DDD
No a dneska jsme dostali sešity, zbytek učebnic, Filip mě fburt bral knížku a Tomáš zas otravoval -.- :DD
My už se zitra učíme a co vy? :-)