!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Srpen 2015

Ozývám se ze záhrobí

27. srpna 2015 v 15:01 | Babu
Ozývám se a vystrkuju hlavu ze záhrobí...Už od rána dělám na příběhu na wattpad, opisuju části, abych pak měla části napsané dopředu a mohla je v pohodě dám sem, až bude zase to učení mučení a tohle poleletí se musím celkem snažit..:D A myslím, že mi z toho začíná už vážně hrabat...a svůj playlist na youtube už taky poslouchám podruhé, takže...Jo, začíná mi pořádně hrabat :D Jestli máte nějakou super chytlavou, otravnou, boží, řvoucí nebo klidně klidnou písničku, která se vám líbí, můžete mi je napat do komentářů, abych ty svoje neposlouchala pořád dokola? Dííky :DD
Držte mi palce ať mi nehrábne úplně, pak by to semnou bylo ještě víc k nevydržení než teď :D
Loučím se s vámi! :)

Vampýrská akademie

25. srpna 2015 v 22:38 | Babu |  Knížky
Rychlá recenze bez obrázků (které snad někdy dodám) protože by mi bylo dost blbé dělat recenzi na první díl, kdybych měla přečtený už poslední...A taky proto že píšu z mobilu...:D

Název: Vampýrská akademie
Autor: Richelle Mead
Serie: Vampýrská akademie, 1. díl
Počet stránek: 279

Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z vampýrské akademie, ale po dvou letech byly vypátrány tajemnými strážci a odvlečeny zpět. Znovu se tak ocitají v obrovském nebezpečí, protože na akademii se mohou pohybovat nebezpeční Strigojové.Ti chtějí Lissu zničit, protože jako jediná dcera urozeného morojského rodu je překážkou jejich plánu na ovládnutí světa vampýrů.
Naštěstí je tady ale dhampýrka Rose, v jejichž žilách se smísila krev vampýrů a lidí, takže dokáže zlým Strigojům lépe čelit. V tajemném a ponurém světě akademie ale nebude snadné odolat všem nástrahám a zradám: Lissa bude muset opatrněji využívat svých nadpřirozených schopností, aby nepadla do strigojské pasti, a Rose se musí vzdát velké lásky, aby mohla kamarádku ochránit a za žádných okolností ji nezklamat. Jediné, nač se totiž mohou obě spolehnout, je jejich vzájemné pouto, jejich přátelství…

Lissa a Rose utekly z Akademie a když je po pár letech konečně chytili a odvezly zpátky, začínnají se tam dít vážně divné věci.

Heh, čtu poslední díl, ale recenzuju teprve první :D
No, nejdřív jsem viděla film, než jsem četla knížku, ale film se mi strašně líbil! Tak jsem si řekls, že to aj přečtu. Jsou tam změny oproti filmu, to snad všude, ale celkem mě překvapilo, že tu hlavní linii příběhu tam měli skoro nepozmněněnou. Sice si myslím, že film byl o pár luxusních scén dost ochuzen, ale co už.

Rose byla úžasná hlavní hrdinka. Je sarkastická, vtipná, dost horlivá a občas (většinou) trošku (hodně) agresivní...Ale je dhampýr, tak si to může trochu dovolit.
Lissa je taková milá, ochotná a přátelská...Mám ju ráda...
Christian...je prostě Christian. Mám ho ráda, je takový správný a vtipný!
Dimitrij....já nevím pořád mi nějak nesedí..a nejenom kvůli tomu co dělá v dalších dílech. Je až moc úzkoprsí :D Prostě mám Adriana radši ..Ajaj spoiler ten se vlastně objeví až ve druhém díle :DD
No a Mia...je to sice kráva ale jenom v prvním díle...

Knížka se čte celkem fajn, ale podle mě jsou ty další díly lepší, ale to až příště. Ve většině času se tam něco děje, je to akční a napínavé a když ne, tak je to aspoň vtipné.

Mě se to prostě líbilo, asi víc jak film, ale který film je lepší než knížka?
Prostě naprosto boží serie, lde se upíři nelesknou na sluníčku :)

Škola pro bytosti dobra a zla- 6. Kapitola

22. srpna 2015 v 17:43 | Babu |  Škola pro bytosti dobra a zla
Jžš...to je blbost xD
Vešly jsem do třídy a ředitelka hned za náma a i přes Izzyin protest jsme si sedly do zadu.
"Tak," začala svou řeč ředitelka. "Teď, když jsme tu všichni, chci zahájit první školní den a přivítat vás na škole pro Bytosti dobra a zla. Nebudu vás dlouho zdržovat, protože se už určitě těšíte na vyučování…"
"No tos uhodla," zamrmlala jsem a Izzy do mě dloubla loktem. "Co?" Zeptala jsem se. Jedinou odpovědí byl Izzyin varovný pohled.
"…Ježtě než vás opustím, bych vám ráda řekla dvě důležité věci. Ta první je, že své pomocníky k vám přiřadíme dnes v poslední hodině a protivníky příští týden. Dál vás nebudu rušit, užijte si hezký zbytek dne," a s úsměvem odešla.
"Hezký zbytek dne? Jak může být hezký, když trčíme ve třídě?"
"Dej pokoj," řekla Izzy a dál poslouchala učitele, který zřejmě přišel někdy v době ředitelčina proslovu.
Na poslední hodinu jsem se těšila. Nejen, že odpoadlo vyučování, ale hrozně jsem se těšila na ty pomocníky. Brácha říkal, že jsou vždycky fajn, tak proč se netěšit? Po pěti nudných hodinách jsem se konečně dočkala. Do třídy zase přišla ředitelka a za ní zástup starších žáků. Ředitelka opět měla dlooouhý proslov, kterého vás ušetřím. Pak konečně přišla ta lepší část. Všem přidělili jejich společníka, pomocníka, říkejte si tomu jak chcete. Já jsem dostala Chloe, holku s vážně dlouhými hnědými vlasy a úplně modrýma očima.
Chloe se mnou šla povyučování na pokoj tak jsme se daly do řeči.
"Chloe, ty jsi čarodějka, nebo víla, nebo anděl?" Zeptala jsem se.
"Mám snad křídla?" Zašklebila se. "Jsem čarodějka měsíce."
"To taky není nijak zrovna světlá síla," poznamenala jsem.
"Není nijaká světlá a temná schopnost," řekla Chloe zatímco jsme procházely chodbou. "Jde o to, jaká jsi uvnitř a co od sebe čekáš."
"Áha…Ale stejně se pořád nedivím, že se chovam tak jak se chovám," pokrčila jsem rameny.
Zbytek týdne se vlekl tak, jak snad nikdy. Přišel pátek a k nám konečně byli přiřazení ´ti zlí´. Došli jsme do společné místnosti, kde se setkává jedna škola s tou druhou a kde taky budou naše společné hodiny. Došli jsme dřív, a tak jsme ještě museli počkat. Po pěti minutách se konečně uráčili dojít. A s nimi i jejich učitelka. Každý chodil postupně. Všichni už byli rozdělení až na mě. Izzy dostala toho svého padlého anděla, ale že by z toho byla zas tak nadšená, to bych neřekla. I když spolu museli sedět v lavici, Izzy se od něho držela co nejdál, jak jen mohla. Když jsem se konečně dostala na řadu, přišla jsem k mému učitely a jejich učitelce. Ten zlý už tam stál. Jenom jsem na něho koukla a hned jsem věděla, kdo to je.
"Ty?" Podivili jsme se oba.
"Ty seš ten idiot z města!" Skoro jsem zakřičela.
"Sáro, ovládej se," okřikl mě učitel.
"A ty si ta blbka, která šla vedle té modré holky."
Než jsem stihla něco říct, učitel mě radši přerušil. "Sáro, tohle je Sean, Seane, tohle je Sára," představil nás. "Běžte si sednout."
"Ne," odmítla jsem. "Já s ním sedět nebudu, ani nic jiného. Vyberte mi někoho jiného."
"Jo, přesně," potvrdil Sean.
"Běžte si sednout, hned," přikázala nám přísně učitelka. A šel z ní vážně strach.
"Fajn," řekli jsme.
Šli jsme si sednou.
"Nechápu, jak ty můžeš být ta hodná," řekl.
"A já nechápu, jak ty můžeš být takový kretén," odpověděla jsem mu. A učitel to asi slyšel a znova mě okřiknul.
"Sáro!"
"Já nejsem kretén," namítl Sean.
"Tak debil?" Navrhla jsem.
"Sáro!" Střelil po mě učitel pohledem.
"Co? Je to debil."
"Kroť se, nechtěl, abych zavoval tvojí mámě. Znovu."
"Tak jí zavolejte," pokrčila jsem rameny. "Stejně jí máte volat ještě za to, jak jsem usnula v hodině."
"Tys usnula v hodině?" Zeptal se Sean.
"Jo, no a?" Vyjela jsem znovu a zase jsme se začli hádat. A za celý zbytek jestě asi tak 7x. Samozřejmě jsme si oba vysloužili poznámku a já k tomu ještě telefonát od mamky.
"Co to bylo proboha? Cos to zas prováděla?"
"Já za to nemůžu!" Bránila jsem se. "Za to může ten blbec!"
"Nemělas mu říkat, že je debil."
"Ale on je!"
"Co je vlastně zač?" Zajímala se.
"Vím já? K tomuhle jsme se nedostali," řekla jsem.
"A co jste celou tu hodinu dělali?"
"Hádali se," řekla jsem jakoby nic. "To je snad jasné ne? Šak ti volali."
"Samozřejmě, že mi volali, proto volám tobě!"
"Ale mami…" chtěla jsem se znova bránit.
"O tomhle nechci už nic slyšet!"
"Mami-"
"Nic slyšet!" Ječela na mě přes telefon. "Sklidni se Sáro, nebo to bude ještě horší." A pak zavěsila.
"Grrr," zavrčela jsem naštvaně a hodila mobil na postel.
"Slyšela jsem ten telefonát…Všechno v pořádku?" Nakoukla do mého pokoje Izzy.
"Jo, všechno je naprosto v pohodě," odpověděla jsem a zastrčila si pramen vlasů za ucho.
"Mám nápad. Půjdem se projít. Zajdeme do kina a tak," navrhla Izzy.
"Ještě potkám toho magora, to tak."
"Tak si pustíme něco tady."
"Hele Izzy, jsi vážně moc milá, že se mi snažíš zvednout náladu, ale byla bych teď radši sama nebo někoho praštila."
"Tak dobře," řekla Isabela. "Kdyby něco budu vedle."

"Jo," přikývla jsem a Izzy odešla. Svalila jsem se na postel a usnula skoro okamžitě. No co, byl to náročný den. Takhle moc jsem se snad s nikým v životě nehádala a že se hádám s mamkou často…Tohle si můžu připsat na seznam svých rekordů.

Alenka v kraji divů a za zrcadlem

17. srpna 2015 v 20:55 | Babu |  Knížky
Název: Alenka v kraji divů a za zrcadlem a s čím se tam ALenka setkala
Autor: Lewis Caroll
Počet stránek: 206

Alenka v říši divů je dílo anglického matematika a logika Lewise Carrolla, který ji údajně napsal pro malou holčičku Alici Liddellovou. Dílu se dostalo vědecké interpretace a bylo označeno za mimořádné. Sama hlavní postava, neustále ohromená Alenka v bezděčných reakcích na imaginativní svět plný podivuhodných věcí a událostí, Carrollův um logicky svázat absurdum světa v celé šíři a líčená přirozenost i znalost dětského chování, zaručili dílu světové uznání a přerod v klasiku.

Alenka je malá holčička s velkou fantasií, která spadla do králičí díry, když sledovala bílého králíčka s červenýma očima, vestičkou a hodinkami. Dostane se do bláznivé a vzrušující říše divů, kde se setkává se zvláštními bytostmí a zlou červenou královnou, která chce neustále někomu srazit hlavu.

Není snad nikdo, kdo by neznal Alenku, když už ne v knižní podobě, tak aspoň s filmů buď kreslenou od Disney, nebo tu
Burtnovu, nebo snad tu českou hororovou Šmajkmajerovu (myslím že se tak jmenuje :D)...
Poprvé jsem Alenku četla ve třetí třídě, takže je jasné, že jsem to vůbec nechápala. Teďka už to bylo mnohem lepší, ale stejně mi tam pořád hodně věcí unikalo...
Je to takhle, buď si Alenku zamilujete a budete patřiť k těm úplným fanouškům, nebo to vůbec nepochopíte a budete se celou knížku ptát co u toho ten autor bral, protože to nedává vůbec smysl. A pak jsem tu já :D.

Podle mě Alenka není žádná knížka pro děti, teda je, ale ne ta nezjednodušená verze. Musíte číst pomalu, jedno slovo od slova, některé věty třeba aj třikrát, abyste to pochopili. U mě to takhle bylo. Tu první část jsem četla pomalu, musela jsem se na to soustředit, něco jsem četla aj víckrát. Jo, občas jsem si vážně říkala co ten autor v době kdy to psal fetoval, ale když to vezmete z druhé strany, je to vážně úžasné. Mě osobně to vzalo zpátky, když jsem byla ještě dítě, když jsem mluvila na rostliny, mluvila sama se sebou (to občas ještě dělám :D). Znovu mi to připomnělo to, na co jsem od dětství už zapomněla...

Já Alenku miluju, takže ji budu číst znova a znova a znova. Ne každému sedne, s tím musíte počítat, ale mě prostě oslnila :3.

Škola dobra a zla

14. srpna 2015 v 15:08 | Babu |  Knížky
Název: Škola dobra a zla
Autor: Soman Chainani
Serie: Škola dobra a zla, 1. díl
Počet stránek: 416

Sophie se celý svůj život nemohla dočkat toho, až ji unesou… Takhle začíná knížka Škola dobra a zla. Sophie pochází z města, ze kterého se pravidelně jednou za čtyři roky ztrácí dvě děti. Všeobecně se tvrdí, že je unáší tajemný profesor ze Školy dobra a zla a že na té škole pak studují. Vybírá vždycky jedno nejhezčí a nejhodnější děvče (nebo chlapce) a pak jeho naprostý protiklad. Jedno dítě je předurčeno stát se kladnou pohádkovou postavou a druhé zápornou. Několik let nato, co se děti ztratí, je obyvatelé města nacházejí v ilustracích knih, které se záhadně objevují v místním knihkupectví. Všem dětem tajemný profesor nahání strach a nepřejí si, aby je unesl. Jedinou výjimkou je Sophie - ta se už nemůže dočkat, až z města zmizí…

Sophie doufá, že ji unese i s její kamarátkou Agátou školník do Školy dobra a zla. Tam si Sophie najde svého prince a bude mít svůj šťastný konec. Jenže co když se školník splete a Sophii pošle do školy zla a Agátu do školy dobra?

Na tuhle knížku jsem čekala rok,než ju vydali u nás. Jeden dlooouhý rok. Hned den poto, co vyšla jsem letěla do
knihkupectví a koupila si ho. No, a pak trval další rok, než jsem se k ní dostala...Ale byl by hřích, kdybych jako správná fanynka pohádek nečetla tuhle knížku.

Už první kapitola s nazvem Jak unést dítě, nasazuje atmosféru, která se kapitolu po kapitole ztemňuje. Možná jsou tak yt první dvě kapitoly trošičku nudné a asi si budete říkat co to sakra čtu?? ale potom je to něco úžasného a mě se to moc líbilo a nesmím zapomenout na krásné obrázky, které jsou na začátku každé kapitoly. A ta obálka!! Můžu říct, že pro tu obálku bych klidně vraždila...

První půlka je taková...no ve srovnání s druhou půlkou celkem lehčí, ne tak temná a záhadná a...no vlastně i zlá. V té druhé se to pak jenom veze. Nemohla jsem se od toho odtrhnout a moc mě to bavilo.

Jsou tam vtipné pasáže, děsivé, pohádkové, jsou tam zvraty, ale i smutné, u kterých si možná někdo i pobrečí.

"Ty nejsi zlá Sophie, jsi člověk"

Tohle je knížka plná fantasie a obdivuju autora, že napsal něco tak pohádkově úžasného. Tohle si může přečíst jak puberťák (není to zrpvna pro úplné děti na čtení na dobrou noc..) tak dospělí. Druhý díl už mám doma a nemůžu se dočkat, až si ho přečtu!
DOPORUČUJU!!!

Unboxing- bux.cz

12. srpna 2015 v 11:07 | Babu |  Knížky
Někdy uprostřed července jsem si objednávala knížky z bux.cz, kde byly až 90% slevy. Vlastně ještě pořád jsou. Objednala jsem si čtyři knížky, objednala bych si jich víc, ale na víc jsem neměla :DD což je vlastně trošku smutný...:D Platila jsem 325 kč aj s poštovným :)

Objednala jsem si první 3 díly Vampýrské akademi...Jo, četla jsem je už, ale oni byli SLEVNĚNÉ!!! A navíc...to je naprosto úžasná serie...no...:D Upřímně, doteď jsem si myslela, že papperback nemůže být hezký...Může! Protože VA má tak krásné obálky!!! :3 Jeden díl stál kolem 60-70 kč.
A pak Bitva o Hex Hall, poslední díl ze serie. Jo, taky jsem ji už četla, ale to je moje srdcovka....Asi mám vážný problém s knížkama...:DD Překvapilo mě, že je to v pevné obálce, takže ještě mnohem větší spokojenost :3 a ještě k tomu slála jenom 29 kč!!

Takhle to vypadalo v krabici :) (fotky jsem dělala rychle, protože nebyl čas...)

A takhle, když jsem je vybalila


Melisa a planeta Mythus-Kapitola 7. část 2.

9. srpna 2015 v 20:13 | Babu |  Melisa a Planeta Mythus
Vidíš Sasumi? Stihla jsem to :D

"Jas…Jasone," hlesla jsem a chytla se ho za rameno. "Já asi…asi," a pak se mi úplně zatmělo před očima.
Objevila jsem se v nějaké temné a divné…místnosti? Vypadalo to spíš jako část nějaké jeskyně. Předemnou byl…To byl trůn? Heh, tak jo, tohle je vážně divné… Viděla jsem stín, a pak nohy, a pak další nohy a…Jakože cože? OK, viděla jsem asi dvou a půl metrového obrovského, divného, nohatého a škaredého pavouka. Začala bych ječet, kdybych mohla vydat aspoň nějaký zvuk a utekla, kdyby to šlo, ale mohla jsem se jenom dívat.
"Brzo se všechno změní," řekl ten obrovský pavouk. Odky sakra pavouci mluví? Existují bohové a pegasové, ale já se divím velkému, mluvícímu pavoukovi… Otočil se k nějakému vězení, kde bylo zavřeno asi pět děcek. Moment! Já je znám, jsou z mého srubu a…a pár dní jsem je už neviděla… "Brzo," promluvil znovu ten pavouk, "se dočkám své pomsty!" pronesl strašidelně a zasmál se. A když myslím strašidelně, tak vážně strašidelně!
Probudila jsem se. Trhla sebou a zaúpěla. "Au!" Chytla jsem se za hlavu. Na semnou se skláněla Jenna s Jasonem. "Proč vždycky bolí hlava? Proč ne třeba loket, nebo koleno, kotník…Ale né, vždycky je to hlava!"
Místo toho, abych se zeptala, co se stalo si tady stěžuju…no jo, celá já. "Co se vlastně stalo? Vím, že mi bylo špatně a pak jsem vytuhla."
"Doufali jsme, že nám to řekneš ty. Prostě jsi najednou omdlela," pokrčila rameny Jenna.
"Je ti fajn?" Zeptal se mě Jason. A v tu chvíli mi něco došlo.
"On to věděl…" zamumlala jsem. "On o tom věděl!" Prudce jsem si sedla.
"Kdo věděl o čem? Hele, měla bys ještě ležet." Ale na to jsem Jasonovi kašlala a už jsem vyletěla z postele. Sice se mi trochu zamotala hlava, ale to přežiju.
"Corn! On věděl, že se mi tohle stane!" Řekla jsem a už vycházela…z tama kde jsem ležela. Dvojčala šli za mnou. "Věděl to, a proto se tak snažil, abych se dostala do Tábora," chrlila jsem ze sebe. Hnala jsem se dopředu,nezastavovala a ani se nedívala jestli do někoho nevrazím.
"Myslíš to omdlení?" Zeptala se Jenna.
"Kéž by to bylo omdlení….Doufám, že se mýlím."
"No tak co to teda bylo?"
Než jsem jí stihla odpovědět, byli jsme už u centra a já vcházela dovnitř. Nakoukla jsem do pár místností, než jsem Corna našla i s tím jeho otravným úsměvem.
"Vidím, že už je ti líp, Lis," řekl. Nezajímala jsem se, jak to zjistil, přece jsem nemohla být mimo tak dlouho ne?, a začala na něho řvát.
"Vy jste to věděl!"
"Věděl jsem co?" Zeptal se klidně.
"No….to!" Rozmávhla jsem se rukama. "Věděl jste to a nic jste mi neřekl!"
"A jak jsi na to přišla?"
"Pořád mi vrtalo hlavou, proč jste tak nutně potřeboval, abych se sem dostala, mohl jste prostě říct tátovi, ať mě sem přivede, ale on to nevěděl a vy jste nevěděl, kdy se to má stát a potřeboval jste mě mít pod dohledem. A pak Jason…Proč jste mi nic neřekl?!"
"No, myslí ti to," uchechtl se.
"Nechce si to," zavrčela jsem. "Tak proč jste mi nic neřekl?"
"Myslíš, že bys mi vážně uvěřila, kdybych ti řekl, že v nejbližší době budeš mít vidění?" Takže jsem se nemýlila…
"Cože?!" Zeptal se Jason s Jennou zaráz.
"Asi ne," připustila jsem. "Ale mohhl jste to aspoň zkusit. Nic by jste neztratil, neměl jste žádné právo to předemnou tajit."
"Co jsi viděla?" Zeptal se a já zmkla. "Tak co si viděla?" Zeptal se znovu.
Řekla jsem jim to. "Vlastně…když se nad tím tak zamyslím, byla to spíš pavoučice, než pavouk." Corn se zamračil. "Co? Vždyť tady se nikdo neztrácí ne? Teda, pár lidí jsem už chvilku neviděla, ale myslela jsem si, že třeba odchází dřív, než se vzbudím, nebo že mají v jiném stubu známost, nebo…"
"Nechtěli jsme vás děsit. Ví to jenom Mia a pár dalších lidí."
"Ale stejně je to blbost," namítla jsem. "Kde by se vzala tak velká pavoučice?"
"Arachne," zašeptala Jenna.
"Co?"
"Arachne."
"Kdo?" Nechápala jsem. "Počky, jako ta spiderwomen, kterou proměnila Athena na malinkatého pavoučka?"
"Přesně ta," potvrdil Corn.
"Vždyť to bylo před několika tisícimi lety a jak by se z takového malinkatého pavoučka stala obrovská příšera?"
"Možná po někom chtěla, aby ji vrátil do původní podoby, ale Athenino kouzlo je hodně silné, takže s toho asi vzniklo tohle…A jelikož příšery nejde zabít, protože se vždycky z podsvětí vrátí, vysvětlovalo by to jakto, že pořád žije," navrhl Jason. "Co budeme dělat? Proč lidi ze srubu mizí?"
"Teď nemůžeme dělat nic, aspoň prozatím. Ale aspoň už víme, kdo za tím stojí," řekl Corn.
"Můžete přece uspořádat výpravu, poradit se s bohy, zjistit, kde se Arachne nachází," navrhovala Jenna.
"Bohové by nám teď asi moc nepomohli, máme svázané ruce," zavrtěl hlavou Corn.
"Ale jsou to bohové! Mávnou rukou a je po starostech," namítla jsem.
"Podle mě se chce Arachne pomstít jenom Atheně, ostatní bohy by nechala na pokoji."
"Fajn, ale co to moje vidění? Athena přece nic takového neumí ne? Teda, jednou se o to pokoušela, ale řekla jsem jí, ať toho nechá. Jak jste o tom vlastně věděl?" Měřila jsem si ho podezíravým pohledem.
"Víš, není moc chytré, abych ti to říkal."
"Mě je ale putna, co je chytré a co ne."
"Vím to proto, že mi to řekla, když jsi nastupovala na školu, kde jsem byl. Nic víc nevím. A teď si běž lehnout," zakončil to.
"Co? Lehnout? Nejsem unavená!" Protestovala jsem.
"Běž."
Nešla jsem.
"Běž, potřebuješ si odpočinout."
Zavrčela jsem a vyšla z budovi. Zachvilku za mnou přišli aj dvojčata.
"Stejně je to blbost, ne? Sami jste říkali, že vidíte různá místa a to co se děje…"
"Jo, ale ve snu, neomdléváme jenom tak na chodníku."

"Hmm…" já na to. Jenna s Jasonem si něco povídali, ale neposlouchala jsem je. Šla jsem jak mrtvola (jééj zombie) a pak jsem se jenom rozloučila před srubem, dala si pořádnou sprchu a zalehla. Možná měl Corn pravdu, protože jsem do chvíle usnula.

Ehm...

4. srpna 2015 v 18:12 | Babu
Názvy mi moc nejdou...:D
Takže, co bylo když jsem tu nebyla? Vlastně se jenom vymlouvám na svou línost...znáte to :D.
S mamčou jsme byly na dva dny na Vysočině, kdesik prej u Humpolce xD Bylo to tam boží!!! A já tam měla rande se sprchou :3 :DD Máme vztah na dálku xD Prostě tam byla masážní sprcha se všema možnýma tryskama :3 Tak jsem si pustila Lindsey a vyplýtvala 3 balíčky šampónu xD A pak u nás byla filmovka, možná to znáte pod dloihým názvem Letní filmová škola...takže jsme večer chodili do města..já pila přeslazené mojito, které si možu dopřát jenom jednou ročně :D Jo a taky jsme byly se Ziki navštívit Sasumi a Mizu :) Sice jsme přijeli o půl hodiny dřív (loni pozdějc xD) ale neva no :D šli sme aj na štěrk (částečně :D) a pak byly u toho strašného kolotoče, ze kterého se nám motala hlava :DD Zitra jedeme za bráchou na dva dny do Brna a pak pojedu (asi) na týden k Ziki a budeme mít modrý týden ala Percy Jackson, takže většina jídla bude modrá :DD

No, tak tto jsou částečně moje výmluvy, proč jsem nepsala články :D
A jak si užíváte prázdniny vy? :)

Přečetla jsem v červenci

2. srpna 2015 v 20:16 | Babu
Hoj! Vím, že jsem teďka nic moc nepřidávala (ale měla jsem přednastavený článke, to mi přičtěte k dobru :D) ale když si tak 2 dny počkáte, tak se v článku dozvíte proč ;) No a teď k tomu, co jsem přečetla, protože vás to určitě zajímá :D

První knížka byla Svůdné zlo. Bylo to boží, moc se mi to líbilo, rychle se to četlo,...Těším se, až si přečtu druhý díl :3
Další byla Vampýrská akademie 4....No prostě boží díl! Většinu času jsem se modlila, aby se nestalo, to co se mělo stát, a když se to stalo, tak jsem proklínala spolužačku, která me řekla, že se to nestane a pak jsem zjitila, že se to vlastně vážně nestalo. To je tak, když se nažím se nespoilerovat xDPak jsem pokračovala v Re-readingu Šíleně divocí andílci 3 a 4 díl. No, pamatuju si, že to
bylo kdysik lepší
no, ale co už :D Prostě, takové, ehm, přiblblé čtení :D


A Konečně jsem se dostala k serii Roztříštěná a přečetla první díl. No,
upřímně, začlo mě to
pořádně bavit až někdy ke konci...Bylo to fajn, ale ne úplně to co jsem čekala. Prej je první díl nejslabší a pak už je to super a Warner je pak naprosto úžasný, tak jsem zvědavá na další díl :)

A poslední knížka, kterou jsem dočetla před pár dny je 5 díl Vampýrské akademie. Budu se opakovat...Bylo to zase boží! Polovinu knížky jsem kulila oči a chtěla vědět, co bude dál, i když jsem to četla půlu měsíce a ten konec? No doprčic!

Tak, to je tenhle měsíc všechno :) Jsem s tím celkem spokojená :D