!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Přečetla jsem v srpnu

9. září 2015 v 20:15 | Babu
Trochu pozdější přehled o tom, co jsem přečetla poslední prázdninový měsíc :) Dneska většinou bez obrázků, protože si neumím představit, co by brácha dělal, kdybych mu do jeho počítače stahovala obrázky a rozhodně se mi nechce tady hledat, jak se ty obrázky mažou :D

A tenhle měsíc to bylo celkem dost slabé, protože jak se dívám, přečetla jsem jenom 3 knížky...Nevěřím tomu, ale tak dobře :D.

První byla slovenská knížka od americké autorky (:D) Mechanický princ, který je druhý díl Pekelných strojů. No jo, koupím si druhý díl a pak zjistím, že chtějí nakonec tu serii vydat aj u nás...Nevím, vždycky mám na začátku problém se do téhle serie začíst, ale vždycky jak jsem už třeba za 50 stránkou, tak to jede samo. Bylo to prostě něco a ten konec? Naštěstí už mám i poslední díl a nemůžu se dočkat, až si ho přečtu, protože takhle serie je prostě nejlepší. Teda, jedna z nejlpších :3.

Pak jsem četla od té samé autorky, co napsala Pekelné stroje, Magosterium: Železná zkouška. Moc jsem se na to těšila. A upřímně? Nevěděla jsem, jak moc mi chyběl knižní Harry Potter. Je to známé, že Magisterium se podobá Harrymu Potterovi a ani autorky se s tím nesnažily vymluvit. Je to takové polehoučku, pomaloučku, ale čte se to rychle. Ani si neuvědomíte, že jste už v polovině...Teda, konec je zase překvapivý (jak jinak) a těším se až výjde další díl, který by měl v Americe vyít v lednu. :)

A poslední byla The One, poslední díl Selekce, který jsem četla v angličtině. Jééj, moje první knížka v angličtině! Teda...bylo to vážně těžké. Teda ta knížka není napsaná nijak těžkýma slovama (většinou), ale já jsem měla z angličtiny skoro trojku, takže...:D Ale na to, že jsem to četla 2 měsíce a byla to moje první knížka....jsem na sebe vážně moc hrdá! :D Nebudu lhát, ale asi většina ví, jak to skončí...Autorka mohal dát aspoň jiné názvy...Amerika mě tady (naštěstí!!!) tak moc neštvala jak v Elitě, ale možná to bylo jenom proto že jsem se soustředila víc na překlad než na celý příběh dohromady. Teda, konec byl hodně zmatený, protože jsem věčně něčemu nerozuměla :D. A ten úplný konec...No ráda bych věděla, jestli ta postava umřela nebo prostě nemohla přijít. Ale stejně si to přečtu celé v češtině, aby mi to tam všechno zapadlo.

Tak, já se jdu loučit s érou Matta Smithe a začíná éra Petera Capaldiho...Doctor Who!!!! :3333 (páni...měla bych se jít léčit :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Madeline Madeline | Web | 9. září 2015 v 20:35 | Reagovat

Máš docela zajímavý vkus. Tenhle měsíc jsem konečně přečetla Divergenci (ano, jsem zpomalená :D), Jedenáct a Útěk z labyrintu. :)

2 Wilhelminawill Wilhelminawill | 13. září 2015 v 13:03 | Reagovat

The One si chci přečíst, ale asi počkám až to bude v češtině... :D

3 ShaylaCukzh ShaylaCukzh | E-mail | 11. října 2018 v 22:57 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama