!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Říjen 2015

I´m back!

30. října 2015 v 21:40 | Babu
Oh yey! I´m back! :D Vím ze mě asi anglicky nedostanete :D.
No každopádně, měla jsem se fantasticky! Už jsem si dokonce v Londýně vyhlídla pár domečků, kde bych mohla bydlet, páč tam chci žít!!!! :D Fotek mám milion, fajn milion ne, ale přes 400 jo :D. Rozhodla jsem se, že to budu přidávat po dni. 1. den, co jsme dělali, co jsme zažili, kam jsme šli + fotky. Bude to tak s fotkama mnohem jednoduší. Když už jde o fotky, chcete jenom ty, kde jsou památky a takové ty budovi a jednou jsem vyfotila i Tesco :D a plakát, a pak ještě jeden :D nebo chcete i takové ty z pokoje, kde jsme dělali hovadiny a vlastně všechny ulítlé a neskutečně směšné, protože některé ty ksichty....no coment :DDDD.

Jinak, navšvíli jsme snad všechny možné místa, až na TARDIS, kterou jsme spolu s Chelsea nestihli....což byla škoda, ale měli jsme málo času.....

Cesta v autobusu nebyla zas tak hrozná, až na tu nehorázně přesezenou prdel, ale loni to bylo horší...to jsme jeli 32 hodin, letos jenom 24 :D. Taky padlo pár "legendárních hlášek" třeba jedna Vaškova nelogická: "Vykastruju tě touhle mp3!" nebo Dominikova, když učitel řekl že to vzadu smrdí jak a Domink jenom "Jako kdyby tu chcípl Matásek" Matásek je spolužák jenom tak mimochodem :D. a ta nejhlavnější! Zastupkynina: "Na půl mentru!" To znamenalo, že se moc hlasitě bavíme, tak ať jsme slyšet jen na půl metru, tak to teď říkáme ve škole a nikdo kromě těch co jeli do Anglie to nechápe, takže vůbec neví, čemu se smějem :DD.
Nebo naše hra na špiony po celém hotelu xDDDD. To bylo za moc xDDD.

No, víc se dozvíte v těch dalších článcích a napiště jestli chcete i ty ulítlé a hlavně směšné fotky :DD :)

Chvilku tu nebudu

12. října 2015 v 22:22 | Babu
Hola! :)
Jasně, já tu nejsu skoro pořád, zvlášť poslední dobou, ale tohle má konečně nějaký důvod :D. 16.10 jedu se školou do Anglie do Londýna na jeden týden :) Měli jsme jet do Penzance, k naší partnerské škole, ale pak se to celé pfff...pokazilo :D Já chcu do Penzance....Teda neberte to špatně, v Londýně je to super, ale Penzance...moře, měli jsem surfovat, tolik tam nepší a je tam teplejc! :D Ale stejně se těším :) Sice až se vrátíme, tak už asi nebudu vidět, protože už teď jsem prej "extrémně hubená" (furt jim říkám že extrémně, je přehnané -_-) a jelikož nám změnili stravování a budeme jíst jenom sendviče, toasty, budem chodit do nějakých restauracích a hlavně fast food tak...No jsem zvědavá jak budu žrat ty burgry z McDonaldu, když tohle nejím :D. Odjíždíme v pátek ráno a až v nedělu dostaneme první jídlo takže...Cituju větu v papíru, který nám rozdali: "Doporučujeme paštiky, suché salámy a sýry zvlášť pro děti, které rostou a mají pořád hlad, ledniči budou mít na pokoji" Takže tak no :D Ale bude to fajn...doufám...:D. A taky moc doufám že v té škole potkám spoustu Whovianů!!!! :333 Přece jenom Velká Británie tím seriálem prakticky žije...:3 A chci se vyfotit i s Ajush u TARDIS :33
Jedeme autobusem (snad všechny školy letí letadlem, jenom ZŠ Za Alejí musí jet autobusem...:D) snad chytnem ty místa co chcem jenom Ačko nám teď ničí plány :D.
A když pojedem tak dlouho, tak si budu moct dlouho číst :3 Berem si s Ajush i stejnou knížku xD Teda jestli si ji stihne koupit :D.

Až se vrátím tak asi přidám spoustu fotek :) A spoustu nepovedených fotek. A taky hodně bláznivých fotek...Znáte mě :D.
Tak držte mi palce, ať se tam s něma nějak domlouvím...Nohama rukama to snad pude...ehm...:D Jéžiš tam bude zima...Mamka mě už aj obula do kozaček a odmítla mi koupit tenisky, že tam budu chodit v kozačkách :D Už jsme se aj dohodly, že když nám bude v noci zima, tak přišupnem postele a zakryjem se všema duchnama a dekama co tam budem mít xD a budem spát v sibiřkách, rukavicách a mikinách xD.
No, jdu si dělat pořádek v MP4, abych si pak mohla jenom sednout a aposlouchat písničky a nepletly se mi tam ty mamčiny věci...:D

A naposled, písnička, na které už dva týdny ujíždím. Furt mi hraje v hlávě, ráno se vzbudím, hraje, ve škole, hraje, odpoledne hraje a když jdu spat tak taky :D. Zpívá jí úžasná Katherine McNamara, která hraje Clary v ShadowHunters. (Proboha proč ani podruhé tu scénu v klubu neuděaljí správně???!!! -_-) Seriál na motivy knížky Nástroje smrti nebo taky filmu The Mortal Instruments Město z kostí :)

Selekce

2. října 2015 v 13:30 | Babu |  Knížky
Autor: Kiera Cass
Název: Selekce
Počet stránek: 288
Serie: Selekce, 1. díl

Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona. Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunu.
Pak America potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány, které si předsevzala - a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nemůže v porovnání s budoucností představit.

America žije v 5. kastě. Není nijak bohatá, ale její život jí vyhovuje a má svého přítele Aspena, když jí ale příjde dopis ze Selekce, nadšená není ani trochu. Aspen jí však donutí se do Selekce přihlásit, protože je to životní příležitost. Americu do Selekce, ale vyberou a ona se musí rozloučit s domovem a Aspenem. I když nechce zůstat v královském paláci, musí to udělat pro rodinu, která dostává peníze každý týden z jejího pobytu v paláci. A co když Americu začne přitahovat princ Maxon, než její milovaný Aspen?

Všichni znají Selekci a je jenom málo lidí, kteří ji ještě nečetli. Velké BUM přišlo, protože to plno
lidí přirovnávalo k Hunger Games. Já si to samozřejmě taky chtěla hroznou dobu přečíst, ale na internetu to nebylo k sehnání ve formátu, který jsem potřebovala. Smůla. A pak jsem to našla na Wattpadu, kde to, ale nebylo celé. Hmm. Tak jsem si to tam začala přidávat sama a číst to. Chytrá hlavička :D. Pak jsem to samozřejmě musela smazat kvůli právům, ale stejně.

Přidám se k těm, kterým to připomínalo Hunger Games. Ten moderátor, rebelové a soutěž...akorát ten kdo vypadl nezemřel. Naštěstí je to jenom začátek, pak mi to Hunger Games už skoro nepřipomínalo. Naštestí.
America je celkem milá, sympatická postava. Aspoň v tomhle díle. Je celkem vtipná, snaží se myslet na ostatní a je docela odvážná.
Aspena jsem měla ráda a pak přišel Maxon :D.
Maxon....toš princ. Kdo by ho neměl rád? Je milý, snaží se dělat správnou věc a kdo by nebyl nervózní, když si má z 30 lidí vybrat svou druhou polovičku na celý život?
Nejdřív jsem fandila Aspenovi...a pak Maxonovi. Co k tomu víc říct?
Marlee...O Marlee, mám ju ráda.
Celeste...Je to mrcha. A v tomhle díle jsem ji moc ráda neměla. Ale každá knížka potřebuje mrchu, aspoň malou. Nebo milion nepřítelů. Pak bude dobrá :D.

Není to knížka, kde by se každou stránku něco dělo a kde byste se báli o postavy, protože stejně už u prvného dílu víte, jak to dopadne. ALe je to takové milé, odlehčující, když přečtete 20 knížek, kde se snaží zachránit svět a je to hezky napsané. Čtivě. Vážně hodně čtivě. Znám případy, kdy to lidi přečetly za dvě hodiny. A ani se nedivím.

Je to pro holky, fakt že jo, ale vím i o pár klucích (? :D) kteří ji četli. A i když stejně víte, jak to skončí, stejně si to přečtete dál, protože vás zajímá jaké blbosti America za vyvede, viz. kopnutí Maxona do jeho intimních patrii....

7/10 :)