!!! Kontrola a nábor Affs\SB ZDE !!!

Cesta

12. listopadu 2015 v 22:27 | Babu
Tak jsem se konečně dohrabala k tomu začít psát to co se dělo v Anglii. UPOZORNĚNÍ!!!! DLOUHÝ ČLÁNEK :D

Takže, bylo 7:00, možná trochu pozdějc protože jsem mezi intervaly, kdy mě mamka chodila budit usínala, já jsem vstávala. Byla jsem otrávená, nevyspalá a samozřejmě po ráno trošku mrzutá...Oblaená svou nejmillovanější duchýnkou jsem došla do obýváku a nevím jestli si mamka řekla: "No co, šak už jede pryč, tak ju v té duchně nechám a nebudu nic říkat" Nebo to prostě radši ignorovala a v duchně mě nechala. Nasnídala jsem se...No...malá miska kuliček s mlékem, jestli je to snídaně :D. Potom jsem ještě dobalila několik věcí do kufru, jako kosmetickou taštičku a takové ty podobné blbiny. Nachystala si batoh + tašku z jídlem, která byla skoro plná. Toasty, muffiny, jabka, dalamánky...a další sušenky jsem měla v batohu :D.
V 8:30 jsme dojely ke škole, dala jsem všechny papíry učitelce a postávala tam s kamarádkama a mamkou než se konečně začně něco dít.


Po chvilce dojel Švehlík, to byl učitel, který před dvěma lety odešel z naší školy, ale asi nás má natolik rád, že se rozhodl s námi jet a taky byl jediný kdo se v Londýně jakž takž vyznal :D.
Došli se s náma taky rozloučit děcka, které nejely, protože je nevybraly. Plno objímání a vět jako: "KUp mě tam něco!" :D No, naložili jsme kufry, radši šli ještě na záchod a pak jsme se jenom rozloučili s rodičemi a nasedli do autobusu, který měl zasedací pořádek :DD. A my jsme s Ajush naštěstí chytly úžasné místo. Hezky vzadu, u holek a zároveň u kluků..:D Celý 9 ročník seděl vzadu :D.
V 9:00 se vyjelo a já jsem po snad 5 minutách, ani to ne, prohlásila, že to može otočit, že už mě ta cesta nebaví :D.
Zastávek bylo pár, než jsme přejeli hranice, třeba u nějakého asi hotelu, kde byly kozi :D.
No další zastávka byla v Plzni...Ty věci, které jsme tam dělali xDDD Víte co potřebuje deváťák na zabavení a zahnání nudy? Eskalátory a nákupní vozíky xDDD Běhali jsme po eskalátorech v proti směru, takže se pár z nás málem zabilo a s vozíkama...ehm v nich jsme se vozili a Míšu jsme dokonce s
vozíkem zavřeli do...no jakoby do dalšího toho vozíku, víte jak se vždycky jeden zasouvá do druhého ne? No tak to jsme udělali, jenom uvnitř byla Míša :DD.

Pak jsme konečně přejeli hranice. V NĚMĚCKU MAJÍ DIVNÉ ZÁCHODY!!! AŽ MOC ULTRA INTELIGENTNÍ!!!! nevím jestli jste někdy byli na benzíce v Německu na záchodě, ale...když spláchnete, tak to prkýnko se začne točit a umývat!!!! Byla jsem tak jednou v McDonaldu na záchodě, sedla jsem si, ono si asi myslelo, že chcu spláchnout a to prkýnko se semnou začlo točit xDDD.

A jedna velice vtipná příhoda v Německu na, ano správně, na benzínce :D. Bylo nám hrozné horko, měli jsme přesezené zadky a když jsem se vrátily ze záchodu v jedné té části benzínky byl pult s jídlem, které bylo položené v ledu. My jsme si ten led vzaly, chladily se s ním a najednou vyletěla ta prodavačka a začala nám něco říkat
německy, no ale já jsem ruštinář a spolužačka jí taky nerozuměla, tak jsme jenom kývlaly hlavama a pomalu odešly a venku se začly hrozně smát xDDD.
No, byla už tma a my tam vzadu dělali menší bordel...no jenom jsme si pouštěli písničky, ale učitelům to hrozně vadilo...řekli nám, že máme jít spát, že za pár hodin budem na trajektu a pak už se skoro nevyspíme. My to zkoušeli, vážně že jo, ale moc nám to nešlo :D. S Ajush jsme vymyslely nespožet pozic jak bychom mohli spát. Já měla nohy natažené a ona ležela na nich, pak jsme usnuly opřené o sebe, pak zas každá jinak...no spali jsme asi 50 minut...možná trochu víc. A navíc...moje milá Kika vzadu furt žvanila. Kdykoliv jsem se probudila ona mlela a mlela -_- a když nepomohlo: Kiko mohla bys mlčet?" Tak jsem se jednou naštvala, vzala jsem svůj cestovní polštářek, otočila se začala ju s tím bouchat do hlavy a říkala: "MUŽEŠ UŽ ZAVŘÍT HUBU?!" To trochu pomohlo :D. Pak jsme nasedli na trajekct a mě při životě držela jenom čokoláda ze Starbucks..:D Celou cestu jsme strávili venku, teda spoň já s holkama a ještě pár kluky co ka došli. Bylo to ale boží. Byl večer a to moře....:3333 Foukal vítr a to já přímo miluju :3.
Pluli jsme kolem 2 hodin a bylo to vážně super. No..ap ka zpátky do autobusu. Měli jsme poslední dvě hodiny na to se vyspat, než přijedeme do hotelu. Tak nějak jsme ve spánku omylem vzala Ajush její polštář a spala na něm xD. Celkem jsem spala asi hodinu a půl... Kolem 9 jsme dojeli do Londýna :3


No....myslela jsem si, že napíšu ještě celý první denn, ale nějak moc jsme se rozepsala :DD. Příště :D. Tak tohle byla ceta...Byla to vážně fuška, zvlášť ten přesezený zadek :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama